Piektdiena, 21. Jūnijs, 2024
Monvīds, Egita, Emīls
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

z/s “Upenīte” Lauku māja

Reizes skatīts: 25693

Kontaktinformācija

  • Novads: Aglonas (bij.Preiļu rajons)
  • Adrese: Tartakas 7, Aglona, Preiļu rajons, Aglonas nov.
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vija
17.07.2019 20:33:17
Diemžēl, esmu spiesta piekrist dažiem komentāriem par saimnieci.. tādu attieksmi nekur neesmu redzējusi..piedāvā tikai tādus ēdienus, ko pati grib pagatavot, vai ko viņai pašai ir izdevīgi. Ļoti šaura ēdienu izvēle, elementāras lietas pat nevēlās taisīt, argumentējot, lai viesi paši to taisa, viņa tikai noradīs, kur virtuve atrodas.. 22 eiro no personas, piedodiet, bet tas ir restorāna cenas Daugavpilī.
Sigita
30.07.2018 19:24:21
Nevienam un nekad neieteiktu šo vietu. Saimniecei acīmredzot klienti nav vajadzīgi. Pati dzīvoju Rīgā. Vecāki dzīvo tuvāk preiļiem. Vēlējāmies rīkot ģimenes pasākumu uz apmēram 20 cilvēkiem. Sazvanīju.. sarunāju ka rezervēju datumu. Atbraucu uz viesu namu nedaudz vairāk kā nedēļa pirms pasākuma. Saimniece ieved viesu zālē un stāsta ka varot līdz 60 cilvēkiem izsedinat.. par ko ļoti šaubos.. uz jautājumu "vai ezers tālu? " atbild "vai ta ezeru neredzēji?" It kā mēs būtu vietējie un zinātu kur tieši ezera var tikt un peldēties. Ejot ārā no zāles vēl piebilst "Ja nepatīk vari neņemt" kas laikam bija teikts par to saucamo viesu namu. Aizgājām līdz ezeram. Atnācām atpakaļ un jautājam par pirti. Atbildē saņēmām tekstu " man šķiet jums jāapmeklē cits viesu nams" pie tam ar smaidu uz lūpām. Tik briesmīgu attieksmi neesmu nekur sastapusi. Tas vienkārši na v normāli. Labi ka Aglonas pusē ir daudz atsaucīgāki un labvēlīgāki viesu namu īpašnieki. Savādāk pasākums būtu bijis sabojāts.
Gundega
08.05.2017 09:04:49
Saimniece loti ipatneja. Mums bija gimenes pasakums, un saimniece iejaucas sarunas un piesaistija sev uzmanibu ar skaliem komentariem. Negaja prom, un piesejas viesiem ar savu komunikaciju. Nakamaja rita uz visu zali brokastis atveda ari visu savu gimeni. Galds loti parasts, nav spejiga izpildit netradicioanals vai ari ipasas velmes. Toletre un dusa netira un nesakopta. Rakstits biologiski produkti tikai tike izmantoti, bet salati peldeja manjoneze, un apsaubu ka ta bija pasgatavota. Saimnieces gatavota maize garsiga.
Ieva Krūmiņa
25.07.2015 09:10:47
Rēķinieties, ka telšu vieta ir pie paša ceļa Aglona- Višķi un ceļam priekšā nav ne koka. Mantas braucot ekskursijās jāņem līdzi. Saimnieku lielais suns, lai arī miermīlīgs, tomēr naksniņā ēd jūsu pārtiku, kas teltiniekiem stāv uz galda un sirsnīgi iezīmē teritoriju- tas ir apčurā teltis, grilus utt. Nemaz nerunājot par riešanu, no kuras teltīs guļošie var stāvus uzlēkt. WC nesakopta bija, nācās izmantot tuvākus un tālākus krūmus.
erika.barbale@inbox.lv
12.10.2012 23:46:22
Interesē kādas izmaksas varētu būt 7-9 pers. izmitināšna, vakariņas, brokastis, pirts, pēc 9. novembra ?
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!