Svētdiena, 1. Oktobris, 2023
Lāsma, Zanda, Zandis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mežābeles Viesu māja

Reizes skatīts: 10500

Kontaktinformācija

  • Novads: Krāslavas (bij.Krāslavas rajons)
  • Adrese: „Čenčupi”, Skaistas pagasts, Krāslavas novads
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 29492045
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Anda
21.08.2016 23:00:23
Lasot iepriekšējās atsauksmes, liekas, ka bijām citā vietā. Viss bija lieliski. Bija vairāk kā liela izvēle guļvietām - pie tam, gana ērtām. Bija gan ledusskapis, gan tējkanna. Vairākas vietas, kur atpūsties ārpus telpām, tai pat laikā, ņemot vērā, ka potenciāli tika solīti slikti laika apstākļi, bija iespēja arī uzturēties telpās - tādā kā viesistabā. Papildus ņēmām arī balto pirti (var izvēlēties arī melno) Ļoti patika, ka cenā bija iekļautas arī laivas. Kā milzīgu plusu noteiktu uzvērtu to, ka nebija nekādas steigas ne mūs sagaidot, ne izvadod - lai arī ieradāmies iepriekšējas dienas vidū, prom braucām nākamās dienas pēcpusdienā.
Lattūrists
26.07.2016 22:13:04
Šo brīvdienu māju mums ieteica TIC, nebijām plānojuši palikt Krāslavā, bet pilsēta un iespējas tik ļoti iepatikās, ka nolēmām tomēr palikt. Jaukajai gidei prasījām māju kaut kur pie ezera, ar neskartu bet sakārtotu dabu, mierīgu un kur mēs būtu vienīgie. Sazvanījāmies ar saimnieci un teicām, ka vajag šodien. Saņēmām pozitīvu atbildi. Atbraucām uz vietu. Mājiuņa atradās pašā ezera krastā, 20 metri. Mājiņa ļoti mīlīga. Smaržoja pēc koka. Gulējām otrajā stāvā. Pirmajā tikai viena gulta 2 cilvēkiem, mēs bijām četri. Vakarā skatījāmies skaisto saulrietu no terases, kur ierīkota āra virtuve. Bija iespēja uzsildīt tēju, bija arī trauki,pat ledusskapis. Un dabūjām arī pacienāties ar medu. Mēs bijām apmierināti un pats galvenais, ka redzējām tiešām īstu lauku dabu un mieru.
Simo
29.10.2015 17:56:27
Es nobijos ar lentītēm uz audmua šūt tāpēc, ka kad iedūru tajā adatu, tai ieplīsa audmua pavadieni un sākās audmua iršana. Man liekas, ka es to līmdrēbi varbūt par ilgu paturēju zem gludekļa un tad, kad tā atdzisa, līme kļuva cieta. Un rezultātā man lūza adatas. Kādu audumu tu izmantoji albumiem? Es pat nezinu, kādu es izmantoju, vienkārši nopirku tādu, kāda bija veikalā krēmkrāsā un meklēju ko līdzīgi zīdainumam. Bet tu, INESE, esi īsta māksliniece uz šiem izšuvumiem, man vēl ilgs ceļš ejams. Bet šajā lentīšu padarīšanā sava burvība ir, tam pilnīgi piekrītu. Man ir doma turpināt veidot vākus albumiem, kā lielisku dāvanu jaundzimušiem bēriem, īpaši meitenītēm. Varētu tāā izpausties... http://ydjagqpaoho.com [url=http://wrftin.com]wrftin[/url] [link=http://gzdcgtfng.com]gzdcgtfng[/link]
Stas
29.10.2015 09:35:52
ja audums tik irstošs, tad <a href="http://axuselbiyv.com">atleik</a> vien ar gatavajiem ziediem to rotāt. Vai lietoji pareizo lentīšu šūšanas adatu?Par audumiem nevarēšu atbildēt, jo neko daudz no tiem nesaprotu - ja ieraugu ko skaistu, nopērku :))) Viens no audumu veidiem ir žakards, citus gan nezināšu :)
Sare
27.10.2015 18:54:17
Hi Honey, August 1,2011I.m so excited about Grasmere and our wufrednol memorIes of Miller Howe Inn where we had a spectacular dinner with Mary and Gerald Hager. The innkeeper is a sort of Julia Child of ENGLAND. Also I loved all the Beatrix Potter memorabilia and herpaintings of her book chARACTERS which I read to so many children and you too whenyou were still too little for chapter books. Have a marvelous time and enjoy your hikes and lectures and pat Dorothy's shawl for me- I love you, sweet girl. Nana http://bknivgxit.com [url=http://ppjskrb.com]ppjskrb[/url] [link=http://kwpgovfkmkl.com]kwpgovfkmkl[/link]
Ceļotāji.
31.05.2015 14:46:08
Pa ceļam uz Lietuvu nolēmām pārnakšņot Mežābelēs, nodegustēt medu un žāvētās zivis...no aprakstā solītajām zivīm ne vēsts,par medu pat vairs nejautājām,pastaiga gar ezeru ari nesanāca,vieta aizaugusi un purvaina. Cena par nakšņošanu bija 15 Eur no cilvēka,cenā ietilpa tikai gulta...nebija iespēja pagatavot vakariņas,pat ne tēju uzvārīt. Lietuvā par krietni zemāku cenu dzīvojām labiekārtotās naktsmītnēs,kur bija gan duša,gan TV,virtuve, laukā apgaismota ugunskura vieta un grils...varbūt būtu vērts kaut ko pamācīties no kaimiņu zemes viesu māju saimniekiem.
Nakšņotājs.
31.05.2015 13:43:39
Neadekvāta cena par nakšņošanu,tikai gultas,nav nekāda infrastruktūra,ne ūdens krāns,ne virtuve kur kaut vai kafijas krūzi izmazgāt,ne dušas.Pie ezera pieiet nevar,lai rokas vai seju nomazgātu,apkārt purvaina nesakopta teritorija. Saimniecei tomēr vajadzētu paskatīties kā ir iekārtotas brīvdienu mājas un pat telšu vietās ir pieejamas visas ērtības par nesalīdzināmi zemāku cenu. Vīlušies un neapmierināti skumji pavadījām laiku sēžot uz gultas.
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!