Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Rankuļrags

Reizes skatīts: 9890
Rankuļrags
Rankuļrags
Rankuļrags
Rankuļrags
Rankuļrags
Rankuļrags
Karte

Apraksts


Aicinām Jūs apmeklēt restorānu “Rankuļrags” Rīgas jūras līča akmeņainajā Vidzemes jūrmalā kempingā "Klintis”.
Pats kempings ,, Klintis” atrodas krasta joslā gar Veczemju klintīm.


Restorāns ir noformēts lauku sētas jeb tā saucamajā kantri stilā. Šeit jūs varēsiet baudīt patīkamo, kluso un silto lauku sētas atmosfēru.
Restorānam ir divi stāvi un vasaras terase.
Restorāna ēdienkartē ir piedāvāti eiropiešu virtuves ēdieni ar nacionālo ēdienu elementiem, veģetārie ēdieni, saldie ēdieni, savukārt mazajiem gardēžiem – atsevišķa bērnu ēdienkarte.
Restorāna rīcībā ir visi nosacījumi svētku pasākumu rīkošanai: korporatīvie svētki, privātas ballītes, kāzas, izbraukuma laulības ceremonijas. Šeit jums palīdzēs radīt visu nepieciešamo svētku atmosfēru atbilstoši jūsu gaumei, noskaņai un tematikai.
Tūristu grupām piedāvājam atsevišķu programmu: bezmaksas stāvvietu kempinga teritorijā, pastaigu pa jūras krastu, iespēju nofotografēties pie skaistajām „Veczemju ” klintīm un īpašu pusdienu ēdienkarti mūsu restorānā!


Piedāvājam kvalitatīvus kompleksus risinājumus konferenču un semināru rīkošanai un nodrošinām ar visu, kas nepieciešams Jūsu pasākumam. Restorāna otrajā stāvā var komfortabli izvietoties aptuveni 60 cilvēki. Zāles īri konferencēm, prezentācijām, furšetiem un citiem pasākumiem var papildināt, sniedzot ēdināšanas pakalpojumus dalībniekiem.
Tāpat iespējama ēdināšanas organizēšana izbraukumu pasākumos, bērnu nometnēs un sporta spēlēs, kas notiek kempinga teritorijā. Kempinga rīcībā ir estrāde, kas ļauj Jums rīkot dažādus kultūras un sporta pasākumus (koncerti, dzīvā mūzika, konkursi, pasākumu vadītāja pakalpojumi utt.). 
Esiet laipni gaidīti mūsu restorānā! Atpūšoties „Rankuļragā”, Jūs uzdāvināsiet sev patiesu baudījumu, ko sniedz daba un izsmalcināti ēdieni!


Restorāna darba laiks:
Svētdiena – Ceturtdiena: 10:00 – 22:00
Piektdiena – Sestdiena: 10:00 – 24:00

Kontaktinformācija

  • Novads: Salacgrīvas (bij.Limbažu rajons)
  • Adrese: "Klintis", Salacgrīvas pag., Salacgrīvas nov., LV-4033
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!