Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Raganas Ķēķis Krogs

Reizes skatīts: 37325
Raganas Ķēķis Krogs
Raganas Ķēķis Krogs
Raganas Ķēķis Krogs
Raganas Ķēķis Krogs
Raganas Ķēķis Krogs
Raganas Ķēķis Krogs
Raganas Ķēķis Krogs
Raganas Ķēķis Krogs
Karte

Apraksts


Svinības raganiskā gaisotnē Braucot pa Rīgas – Valmieras šoseju, Limbažu un Turaidas ceļu krustojumā nevar nepamanīt „Raganas Ķēķi” Omulīgi mājīgi iekārtota mazā banketu zāle ar 30 vietām. Tās centrā ir goda vieta – Raganas Tronis, kurā sēdina jubilārus. No fotorāmīšiem pretim raugās runcis Rūdis Rūsiņš. Lielākām viesībām piedāvājam lielo zāli. Tajā ir 100 vietas un iespēja organizējot pasākumus pieaicināt kādu no populārajām Latvijas šlāgergrupām. Piedāvājam mājīgā vidē un garšīgi paēdināt tūristu grupas. "Raganas ķēķī" tikai tīrākie lauku labumi - mielojies, kamēr vēders pilns, kā arī neaizmirsti nogaršot mūsu krodziņa īpašo "Raganas vīnu". (Vasarā ielūdzam līdz 150 cilvēkiem vienlaicīgi.)

Par cienastu vienojas ar „Raganas Ķēķa” šefpavāru. "Raganas ķēķis" dodas arī izbraukumu tirdzniecībā. Rīkojam svinības, banketus, kāzas, seminārus svinību zālē līdz 90 personām. Katru nedēļas nogali pie mums brauc muzicēt tautā populāri muzikanti no visas Latvijas. Piedāvājam iespēju iegādāties arī Dāvanu kartes, lai draugiem sagādātu patīkamu vakaru raganiskā omā. Zāļu pirts ar tvaika kabīni un mini baseinu ar ūdens un gaisa masāžu. Darba laiks : P. O. T. C. Sv. -9.00 - 23.00 Pt. - 9.00 - 24.00 S. 9.00 - 2.00

 

 

 

Kontaktinformācija

  • Novads: Krimuldas (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Rīgas - Valmieras šoseja 46. km, Ragana, Krimuldas nov.
  • Kontaktpersona: Ivars

Viesu grāmata

Ziedīte Krūmiņa
03.04.2018 09:08:22
Ļoti solīda un laipna apkalpošana, ļoti gardi ēdieni, ļoti patīkama atmosfēra. Loti jauks un atsaucīgs vadītājs un, acīmredzot, arī kolektīvs.
Ziedīte Krūmiņa
10.02.2018 10:04:21
Ļoti labs serviss un garšīgi ēdieni. Jauka un ļoti laba apkalpošana. Patīkami tādā krodziņā atpūsties.
Ligita
20.02.2015 22:08:06
Raganas ķēķī esmu dejojusi trīs vakarus! Tur ir tik jauki! Abi ar vīru priecājamies, ka ir jauka vieta tādiem "jauniešiem" kā mums (pēc 50)! Daudz neēdam, bet viss, kas ēsts ir ļoti garšīgs!
Dailis
14.11.2014 23:25:20
Lieliska vieta kur padejot un atpūsties
Antra
08.08.2014 22:10:37
Mūsu ģimene ļoti atvainojās Raganas ķēķim, ka iztraucējām Jūsu oficianti, vēloties tik vien kā pasūtīt sev maltīti, pat bez īpašām kaprīzēm! Acīmredzot, viņas darba pienākumos neietilpst pasūtījuma pieņemšana, ēdiena iekrāmēšana šķīvjos un informācijas sniegšana par ēdienu, jo viņu mūsu ierašanās ļoti ērcināja (maigi izsakoties) Turpmāk noteikti Jūsu kafejnīcu neapgrūtināsim un ieteiksim to nedarīt arī mūsu draugiem! Paldies par sabojāto vakaru!
Harijs
22.06.2014 13:30:15
21.06.2014. braucot mājup no Siguldas nolēmām paēst Raganas ķēķī. Ar ēdienu viss kārtībā, bet pie galda uzstādītais televizors rādīja (sākumā tā domājām) melnbaltu filmu , saistīts ar dejām, kur vairāk vai mazāk iereibuši pāri riņķoja pa zāli(viens otrs izskatījās kā Čaplina komēdijās). Uzmanību piesaistīja pāris, no kuriem viens bija ierāvis par daudz, kas izraisīja smieklus mums un pārējiem apmeklētājiem pie citiem galdiņiem. Kad oficiantam lūdzām, lai tas uzliek "filmai" skaņu, tas lepni atbildēja, ka tas esot tepat blakus zālē, ka krogā notiekot video novērošana. Kad jautājām, kāpēc šo drošībnieku funkciju pilda un par smejas visi restorāna apmeklētāji, viņš atbildēja, pie ieejas ir uzraksts par video novērošanu un tas esot pilnīgi normāli? Jautāju vai mūs redz citā zālē un skatās un smejas par mums uz ko viņš neko neatbildēja. Man tas atgādināja tālos padomju gadus, kad katrs no mums tika novērots. Sapratu, ka uz Raganas ķēķi vairs nekad nebraukšu, jo pēc jautājuma, vai redzētais netiek ierakstīts saņēmām "ne visai" pārliecinošu Nē?? Mums liekas, ka tas ir cilvēk tiesību pārkāpums, jo tas nozīmē, ka šeit nevaru brīvi iedzert un kā māku dejot, jo kāds blakus istabā domā, ka tā ir komēdija. Priekš tam ir drošības dienests, kurš skatās, lai nenotiktu kas slikts, bet ne jau visi apmeklētāji!! Harijs un vēl trīs draugi.
Ineta
29.03.2014 19:57:33
Sveiki! Paldies, ka sabojājāt šo skaisto dienu manai ģimenei! Tik negaršīgi pagatavots ēdiens sen nav baudīts. Draugiem nekad neieteikšu Jūsu ēdnīcu.
Džeks
16.01.2014 14:57:05
Viesu fotografēšana balles laikā bez to pieklrišanas un attēlu publicēšana nav viennozīmīgi vērtējama. Attēlu parādīšanās publiskā telpā bez tajos redzamo personu piekrišanas var tikt apstrīdēta likumos noteiktajā kārtībā.
Laimonis
10.02.2013 14:46:51
Liels paldies par jauko apkalpošanu un ļoti gardajiem ēdieniem.Vēlamies vēl iegriezties,mēs no Jelgavas!
iinese
28.09.2011 22:05:22
LABDIEN . JUMS RAKSTA ''DUETS TYROS'' VAI TAUTĀ VAIRĀK PAZISTAMA GRUPAS ''KOMBUĻI SOLISTE INESE SAULITE. VELOS JUMS PEDĀVĀT DUETA ''TYROS '' GADA JUBILEJAS KONCERTU. JUMS IR IESPĒJA NOKLAUSĪTIES DZIESMAS www.draugiem.lv/tyros mūzikas sadaļā. koncerta laikā iesaitīta tiek publika, konkursi un sadziedāšanās ,kā ari ir iespējams uzstāties privātos pasākumos, vai nelielas balles programma, katrā ziņā būšu pateicīga par atbildi. t26707278 ar cieņu Inese
mister
27.03.2010 02:18:22
man tur bija ļoti labi
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!