Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

TEZ TOUR Tūrisma aģentūra

Reizes skatīts: 23674
TEZ TOUR Tūrisma aģentūra
TEZ TOUR Tūrisma aģentūra
TEZ TOUR Tūrisma aģentūra
Karte

Apraksts


Starptautiskais tūroperators TEZ TOUR ir lielākais Latvijas tūroperators, kas organizē ceļojumus uz dažādām tūristu iecienītām pasaules valstīm. Kompānijas TEZ TOUR sadarbības partneri Latvijā – aptuveni 200 tūrisma aģentūras Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Ogrē, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Alūksnē, Tukumā, Bauskā, Balvos un citviet.

TŪRISTU APKALPOŠANAS ORGANIZĒŠANA KŪRORTOS UN EKSKURSIJĀS Mēs pilnībā kontrolējam visas ceļojumu organizēšanas posmus, gan tāpēc, ka paši slēdzam tiešus līgumus ar pasaules vadošajām viesnīcām un viesnīcu tīkliem (t.sk., piemēram, tādiem kā Mariott, Sheraton, Le Meridien, Sol Melia, Princess, Hilton u.c.), gan tāpēc, ka pilnā apjomā nodrošinām tūrisma servisu visos kūrortos – līdz pat brīdim, kad tūristi atgriežas no atpūtas. Jebkurā no valstīm, kuras piedāvājam atpūtai, Jūs ierodoties sagaidīs tieši mūsu kompānijas pārstāvji, kuru uzmanība pavadīs Jūs visa ceļojuma garumā. Transferus no lidostas uz viesnīcu, braucienus ekskursijās un citu pārvietošanos ar transportu, kas notiek atpūtas ceļojuma laikā, mēs nodrošinām tikai ar moderniem transportlīdzekļiem un profesionāliem autovadītājiem.

TEZ TOUR tūristu atbalsta dienests strādā 24 stundas diennaktī jebkurā no mūsu galamērķa valstīm – atliek vien piezvanīt mums pa konkrētās valsts TEZ TOUR informācijas tālruni, kas norādīts Jūsu ceļojuma dokumentos. Mēs atbildam uz zvaniem latviešu, krievu un angļu valodās.

Kontaktinformācija

  • Novads: Mārupes (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Ziedleju iela 6, Mārupes pag., Mārupes nov.
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

anita pormane
17.10.2019 18:42:55
es gribu tu stradrat ar krievu valodas prasmem
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!