Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Līvānu novada Tūrisma informācijas centrs

Reizes skatīts: 15744
Līvānu novada Tūrisma informācijas centrs
Līvānu novada Tūrisma informācijas centrs
Līvānu novada Tūrisma informācijas centrs
Līvānu novada Tūrisma informācijas centrs
Karte

Apraksts


Līvāni... ...tradicionālā mantojuma, moderno tehnoloģiju, riteņbraucēju un zaļo ziņu novads. Līvāni vēsturiski izveidojušies kā atslēga Latgales vārtos. Līvāni ir pilsēta, kur satiekas Dubna ar Daugavu, Zemgale ar Latgali, kur ceļi ved uz Rīgu un Daugavpili, uz Krieviju, Baltkrieviju un Lietuvu. Kopš 2007.gada Līvāni ir viens no 17 reģionālās attīstības centriem Latvijā.

 

Te koncentrējas izaugsmes resursi, sociālās un ekonomiskās aktivitātes, kas veicina arī apkārtējo teritoriju attīstību. 2009. gadā izveidojās Līvānu novads tā pašreizējā izmērā - Līvānu pilsēta un 5 pagasti: Rožupes, Turku, Sutru, Rudzātu un Jersikas. Kopā ar lauku teritorijām Līvānu novads aptver 625 km² un tajā dzīvo14 300 iedzīvotāju.

 

Novadu raksturo tīra, dabiska vide, kas ir viens no aktīvā un dabas tūrisma priekšnoteikumiem. Līvānu novads ir zaļš novads. Meža īpatsvars te sastāda 49% no kopējās platības, to starp ievērojamu daļu aizņem arī purvi. Novadā ir 6 ezeri un divas upes - Daugava un tās pieteka Dubna, kas ir nozīmīgi ūdens tūrisma attīstības resursi. Izkopts Līvānu pilsētas sabiedriskais centrs gar Rīgas ielu ieguvis pilsētas tehnokrātisko šarmu, kas izpaužas ielu labiekārtojuma dizainā, atjaunotajās ēkās, pagalmos un veloceliņos. Līvānu aktīvā tūrisma centrā Domes ielā1b Izvietots Līvānu novada TIC Centrā pieejams sadarbības partneru piedāvāts inventārs: kanoe laivas, velosipēdi, telts, pludmales volejbola komplekts, nūjošanas piederumi, badmintona komplekts un cits aktīvai atpūtai noderīgs inventārs.

 

Par pieejamā inventāra vienību skaitu interesēties iepriekš! TICā pieejama informācija par tūrisma objektiem, pasākumiem, maršrutiem Latgalē, Latvijā, Lietuvā un Eiropā. Piedāvā ekskursijas pa novadu un Stikla muzejā. Darba laiks: O. – Piekt. 8.00 – 17.00 Sest. 10.00 – 16.00 Sv. P. - brīvs Sezonas laikā strādā arī svētdienās.

Kontaktinformācija

  • Novads: Līvānu (bij.Preiļu rajons)
  • Adrese: Domes iela 1b, Līvāni, LV-5316
  • Kontaktpersona: Asterija Vucena
  • Mājas lapa: http://www.livani.lv
  • Tel.: +371 65381856; 29157669
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!