Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dvietes senlejas informācijas centrs

Reizes skatīts: 13214
Dvietes senlejas informācijas centrs
Dvietes senlejas informācijas centrs
Dvietes senlejas informācijas centrs
Karte

Apraksts


Dabas parkā ‘’Dvietes paliene’’ Bebrenes pagasta Putnu salā 2008. gada vasarā izveidots Dvietes senlejas informācijas centrs  Gulbji.

Centrā var iegūt informāciju par Dvietes senlejas dabas bagātībām un kultūrvēsturiskajām vērtībām, par bioloģiski vērtīgo zālāju un dabas parka apsaimniekošanu, var saņemt konsultācijas par dabisko ganīšanu.

 

Simtgadīgajā informācijas centra ēkā ‘’Gulbji’’ visiem interesentiem piedāvā izglītojošus seminārus par dabas tēmām, par veselīgu dzīvesveidu un zaļo dzīvesziņu. Centrā pieejams plašs grāmatu klāsts par vides jautājumiem.

 

Te darbojas bērnu Vides klase, kur pamatskolas vecuma bērni ar skolotājiem tiek aicināti pētīt un iepazīt Dvietes palienes dabu un vēsturi. Informācijas centrā pieejami ekskursijas vadītāja pakalpojumi, te var izstrādāt ceļojuma maršrutus pa Augšzemi, sameklēt informāciju par apkārtējo tūrisma piedāvājumu, naktsmītnēm un maltītes ieturēšanas iespējām. Dvietes senlejas informācijas centrā iespējams iegādāties vietējos suvenīrus ar Bebrenes un Dvietes palienes simboliku, vietējo amatnieku darinājumus, dabīgas zāļu tējas.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ilūkstes (bij.Daugavpils rajons)
  • Adrese: Putnu sala - māja ‘’Gulbji’’, Bebrenes pag., Ilūkstes nov.
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: http://www.ilukste.lv
  • Tel.: +371 26109353, +371 20219770
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Yelisa
29.10.2015 18:03:35
Land values refcelt status-seeking as much as money-seeking. (Look at the enormous fight that was waged to keep new retail development out of Friendship Heights no one thought Tiffany's and Cartier would bring lower property values.)Urban development patterns can't be understood by microeconomics alone. It's as much a sociology problem as an economics problem. http://ghrilfzo.com [url=http://kadesulfef.com]kadesulfef[/url] [link=http://asdotxj.com]asdotxj[/link]
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!