Svētdiena, 31. Maijs, 2020
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Skaistuma un miera tūre

Reizes skatīts: 5626
Skaistuma un miera tūre
Skaistuma un miera tūre
Skaistuma un miera tūre
Skaistuma un miera tūre
Karte

Apraksts


Latvijā ir pietiekoši liels uzņēmumu skaits, kuros tiek piedāvāti Spa pakalpojumi. Jo katrs no mums vēlas justies un izskatīties labi, un lai to panāktu, šad tad sevi vajag palutināt.

Lieliski Spa pakalpojumi tiek piedāvāti viesu namā Ezeri, Spa Hotel Usma, Jūrmala Spa Hotel, Baltic Beach Hotel un Mārcienas muižā.


Esot Jūrmalā ir grūti nepadoties Spa vilinājumam, jo pilsētā atrodas divi lieliski hoteļi, kas piedāvā Spa atpūtu. Jūrmala jau pati par sevi ir slavena ar veselīgo gaisu, maigo klimatu un dziednieciskiem minerāļiem, bet pieliekot klāt vēl arī Spa procedūras var lieliski uzlabot savu pašsajūtu un veselību.

Viesnīca Baltic Beach Hotel atrodas Rīgas Jūras līča krastā, ļoti ainaviskā vieta, kas stimulē ralaksējošu atpūtu. Noteikti uzreiz ir jāsaka, ka šajā viesnīcā atrodas lielākais Spa centrs Baltijā. eit ir iespējams izbaudīt neskaitāmu daudzumu Spa procedūru, starp kurām katrs atradīs sev pašu patīkamāko un pieejamāko. Viesnīcā var iepazīties gan ar krievu pirts paradumiem, gan ar austumu pirts rituāliem. Te var ļauties tādām specefiskām procedūrām kā vulkānisko dūņu maska, vanna ar Saki ezera dūņām un arko duša, kas uzlabos vielmaiņu, kustību orgānu sistēmu, ādas stāvokli un arī noskaņojumu.

Otru kvalitatīvu Spa piedāvājumu var izbaudīt Jūrmala Spa hotel, te klāt standarta piedāvājumiem var izbaudīt arī masāžu ar kociņiem, Indiešu galvas masāžu – Champi, notievēšanas vannu ar zaļās tējas ekstraktiem un lielisko Kleopatras vannu.


Ja esat Siguldas pusē, tad labākās Spa procedūras var izbaudīt viesu namā Ezeri, kurš darbojas kā Spa viesnīca. Te tiek piedāvāti tādi interesanti pakalpojumi kā pērļu vanna, polonēziešu antistresa procedūra un medus vanna, kas ļaus jums justies brīvi, moži un veselīgi. Lai vēl vairāk uzlabotu klientu omu, viesnīcas teritorijā atrodas lielisks pastaigu dārzs, kurā var izbaudīt mūsdienās tik vērtīgo miera sajūtu.


Vēl viena lieliska vieta, kur var uzlabot veselību ir Spa Hotel Usma. ajā vietā var lieliski atpūsties arī ar savu otro pusīti vai arī visu ģimeni. Katrs no klientiem te atradīs sev vēlamāko piedāvājumu. Noteikti nevar neizbaudīt tādas procedūras kā aromātisko pīlingu ar dabīgām lufa augļu šķiedrām, šokolādes Spa pīlingu, šokolādes masāžu un arī Zemeņu pirti.


Arī pie Madonas atrodas savs Spa kūrorts. To var izbaudīt Mārcienas muižā. Pietam te Spa baudīšana mijas ar senlaicīgās gaisotnes mieru. Piedāvājumā ir skuju, akmens un siena pirtis. Pēc Spa procedūrām var izvēdināt galvu dodoties uz staļļiem un no turienes nelielā izjādē. Baudot īsto lauku piena vannu, piena-medus vannu, ķermeņa masāžu ar siltiem Baltijas dzintariem un masāžu ar šokolādes-saldā krējuma masu, ikviens sajutīsies kā paradīzē.


Tā kā droši var teikt, ka Latvijā ir savs lielisks Spa piedāvājums. Katrā viesnīcā un viesu mājā šis piedāvājums ir ar savu rozīnīti. Pietam ir atrodamas arī visai draudzīgas cenas.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!