Svētdiena, 31. Maijs, 2020
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Labākās slēpošanas vietas Latvijā

Reizes skatīts: 8691
Labākās slēpošanas vietas Latvijā
Labākās slēpošanas vietas Latvijā
Labākās slēpošanas vietas Latvijā
Karte

Apraksts


Tuvojas baltākais gada laiks, ar visiem izrietošiem ziemas priekiem. Un ar prieku jāsecina, ka daudzi slēpošanas kalni jau ir uzsākuši savu darbību un gaida ciemos tos, kuriem patīk slēpot un arī snovot. Tādēc devāmies uz labākām slēpošanas trasēm.


Sauleskalna slēpošanas trase- Siguldas slēpošanas trase- slēpošanas trase Baiļi - Slēpošanas trase Zviedru cepures slēpošanas trase- Andrēnkalnu slēpošanas trase


Sauleskalna slēpošanas trase atrodas Kombuļu pagastā. Lieliska trase gan slēpošanai, gan snovošanai. Pie trases atrodas arī kempingu mājiņas, ja gadījumā kāds ir saplānojis slēpot vairākas dienas. Maltīti varēs ieturēt gaumīgā restorānā. Trase darbojas visas dienas. No pirmdienas līdz ceturtdienai darba laiks ir no 14:00 līdz 22:00, piektdienās ziemas priekus varēs baudīt no 14:00 līdz 00:00, savukārt sestdienās no 10:00 līdz 00:00 un svētdienās no 10:00 līdz 22:00. Runājot par cenām, var nopirkt dienas biļeti, kuras cena ir 8, 00 Ls darbadienās un brīvdienās 10,00 Ls. Sezonas abonements izmaksās 150,00 Ls. Ir iespējama inventāra noma. Trase tiek lieliski apgaismota un ziemas prieku baudīšanu pavadīs jauka mūzika.


Siguldas slēpošanas trase atrodas Siguldā. Tajā darbojas divvietīgs krēslu pacēlājs, T- bar pacēlājs, vienvietīgs tipa pacēlājs un arī iesācēju pacēlājs. Trasei ir labs apgaismojums un maltīti varēs ieturēt nelielā kefejnīcā. Par braucieniem šajā trasē var norēķināties arī ar elektroniskajām kartēm, kuras var iegādāties turpat uz vietas. Bērniem līdz septiņiem gadiem slēpošana vecāku pavadībā ir bezmaksas. Arī šajā trasē ir iespējams noīrēt inventāru.


Slēpošanas trase Baiļi atrodas Valmieras rajonā. Trases darba laiki no pirmdienas līdz ceturtdienai ir no 17:00 līdz 22:00, piektdien no 17:00 līdz 23:00, sestdien no 10:00 līdz 23:00 un svētdien no 10:00 līdz 20:00. � eit atrodas vairākas trases. Ir kameršļūkšanas trasi, snovborda parka trase, 180 metrus garā trase, 120 metrus garā trase un arī lēzenā iesācēju trase. Katru gadu te tiek rīkotas slēpošanas un snovborda nometnes.


Slēpošanas trase Zviedru cepure atrodas Tukuma rajonā. Te ir pieejamas vairākas trases. Vienas trases garums ir 300 m, otras 280 metri, tešās 220 metri, ir arī bērnu kalns, kura garums ir 50 metri. Ir pieejami vairāki namiņi nakšņošanai. Maltīti var ieturēt vienā no divām kafejnīcām. Ir labs autostāvlaukums. Ir pieejama inventāra noma.


Andrēnkalnu slēpošanas trase atrodas Cēsu rajonā. Šeit atrodas sešas dažādas slēpošanas trases, trīs no tām tiek apgaismotas. Trasēs darbojas divi pacēlāji. Ir pieejama arī inventāra noma. Ir iespējama palikšana pa nakti komfortablās istabiņās. � eit tiek piedāvāta ne tikai aktīva atpūta slēpējot, bet arī apkārtē esošo apskates vietu iepazīšanu.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Kredīti Eiropā
20.09.2016 10:33:20
Kredīti un finansējums Eiropā Jūs varat saņemt aizdevumu droši ļoti viegli noteikumiem. Lai finansētu savu projektu, maksājumu rēķinu, iegādājoties transportlīdzekļus, mājas iegādi, kāzām, rakstiet mums: olxfinance8@gmail.com
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!