Svētdiena, 31. Maijs, 2020
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Labākās Latvijas vietas ūdensslēpju cienītājiem

Reizes skatīts: 7768
Labākās Latvijas vietas ūdensslēpju cienītājiem
Labākās Latvijas vietas ūdensslēpju cienītājiem
Labākās Latvijas vietas ūdensslēpju cienītājiem
Labākās Latvijas vietas ūdensslēpju cienītājiem
Karte

Apraksts


Jau ir ziema, bet tik ļoti gribās pakavēties atmiņās par patīkamām aktivitātēm, kuras norisinājās vasarā. Lieta bez kuras es nevaru iedomāties vasaru, noteikti, ir ūdensslēpes. Ar šādu sporta veidu var nodarboties gandrīz uz katras pietiekoši lielas ūdenstilpnes. Bet tā kā sava inventāra nav, nākas meklēt labas vietas, kur ir iespējams inventāru nomāt. Tāpēc te ir neliels apkopojums, par labākajām vietām, pēc pašu pieredzes, kur var nodarboties ar šo sporta veidu un nomāt nepieciešamo inventāru.


"Niedrītes" kempings- "Kapteiņu osta"- viesu nams, krogs un kempings "Rakari"- "Lejastiezumi" konferenču un atpūtas centrs


Kempings “Niedrītes” atrodas netālu no Rīgas, tāpēc šī vieta ir izdevīga ar to, ka uz turieni var aizbraukt pēcpusdienā un vakarā jau doties mājās. Kempinga atrašanās vietu ir viegli atrast, jo uz ceļa ir gana daudz norāžu. Tā ir lieliska vieta jaukai, aktīvai atpūtai. Kempinga teritorijā ir lieliskas peldvietas un makšķerēšanas vietas. Pietam ideāla vieta, lai droši ķertos pie ūdensslēpēm. Kempings atrodas pie Alauksta ezera, tā vidējais dziļums ir 3, 3 metri. Lielisko atmosfēru piešķir arī tas, šī vieta atrodas aizsargājamo ainavu apvidu sarakstā.


Arī Kapteiņu osta atrodas samērā netālu no Rīgas, tieši Baltijas jūras krastā. Atrašanās vietas dēļ jau pati atmosfēra to tik dara kā liek nodarboties ar ūdens sportiem vai arī vienkārši budīt jūras krāšņumu. Dažkārt pēc ūdensslēpju aktivitātēm nemaz negribās doties prom, jo visi spēki tiek izsmelti. Bet tas ir tikai labi, jo Kapteiņu ostā ir iespējams palikt pa nakti ļoti simpātiskās kapteiņu mājiņās, katrai no tām ir savs nosaukums. Arī restorāna piedāvājums ir vienkārši izcils, kas liek apmeklētājām pēc katras slēpošanas tūres iegriezties arī restorānā.


Viesu nams, krogs un kempings Rakari atrodas netālu no Salacgrīvas. Šī vieta ir slavena ar savu skaistumu un jūras varenumu. Viesu nams ir viegli atrodams, jo tas atrodas "Via Baltica" maģistrāles tuvumā. Šeit atrodas lielisks sporta inventāra nomas punkts, kur ir iespējams atrast visu nepieciešamo aktīvai atpūtai. Piedāvājumā ir gan motorlaivas, gan gumijas laivas, gan ūdens velosipēdi un, protams, lieliskas ūdensslēpes. Pēs sporta aktivitātēm varēs atpūsties viesu mājā, novērtēt kroga piedāvājumu un izbaudīt lielisko pirti.


Arī konferenču un atpūtas centā Lejastiezumi ir iespējams nomāt ūdenssporta inventāru. Atpūtas centrs atrodas Kuldīgas rajonā, pie Usmas ezera. Gan atpūtas centra izmēri, gan piedāvāto aktivitāšu klāsts ir ļoti plašs. Te ir iespējams gan mierīgi atpūsties no pilsētas drūzmas, gan veiksmīgi noslēgt biznesa darījumus, gan arī nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Labu ūdesslēpju noma izmaksās 3, 00 Ls stundā. Pēc sporta nodarbēm ir iespējams izbaudīt lauku kurinārijas gardumus un pārbaudīt savas prastes jāšanā. Tā kā katra stunda aizvadītā šeit izrādīsies tiešām atgriešanās vērta un vēl ilgi priecēs ikvienu apmeklētāju.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!