Svētdiena, 31. Maijs, 2020
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latvijas Safari brauciens

Reizes skatīts: 6460
Latvijas Safari brauciens
Latvijas Safari brauciens
Latvijas Safari brauciens
Latvijas Safari brauciens
Karte

Apraksts


Pirms kāda laika salasījāmies ar draugiem un devāmies izbaudīt Latvijas Safari. Ekskursiju piedāvāja viena lieliska Latvijas firma, kas organizē safari braucienus ar apvidus auto pa Latviju. Ekskursija ilga trīs dienas, lieliska iespēja lai apskatītu Latviju nedaudz no cita skata punkta. Tā dod iespēju apbraukāt daudzus grūti pieejamus lauku ceļus un meža takas. Un te ir neliels ekskursijas apraksts.


Rīga- Plāteres pilskalns- Ogres upes dabas parks- Smiltene- Valmiera – Sigulda – Rīga


Ekskursija norisinājās braucot pa mazajiem lauku celiņiem, apskatot tādas vietas, kas braucot pa lielceļiem nekad nav pamanāmas. Ekskursija apbūra ar savu vienkāršību. Tādos braucienos var redzēt kādā ritmā notiek dzīve mazās lauku sētās un var saprast cik daudz pamestu vietu atrodas pavisam netālu no lielām pilsētām. Laikam tikpat svarīgi ir pieminēt, ka ekskursijas laikā tika apmeklēti dabas parki.


Pirmajā dienā izbraucām no Rīgas, braucām pa neasfaltētu ceļu, kurš aizveda līdz Plāteres pilskalnam, pateicoties kuram varēja izkāpt no mašīnām un nedaudz pastaigāties. Tālāk ceļš veda pa šauriem lauku celiņiem, un brīžiem pat nevarēja droši pateikt vai mēs atrodamies Latvijā. Braucot pa šiem lauku celiņiem mēs nonācām Ogres upes dabas parkā. Veicām nelielu pastaigu arī šeit. Pēc šīs pastaigas uzreiz devāmies uz viesnīcu, jo ārā jau palika tumšs.


Otrajā dienā, jau pašā agrā rītā atkal iekāpām mašīnās un devāmies ceļā. Atkal nepazīstami lauku ceļi un sarežģīti meža ceļi. Gids un mašīnas vadītājs vienā personā piedāvāja kādam citam izmēģināt savu auto vadīšanas prasmi, bet neviens nevēlējās riskēt, pietam, laikam tikai viņš no mums visiem zināja, kur īsti mēs atradāmies. Brauciens tika apturēts netālu no Smiltenes, pietam, tikai lai ieturētu maltīti. Pēc maltītes devāmies diezgan bīstamā braucienā gar Gauju. Brauciens aizveda uz Ziemeļgaujas dabas parka teritoriju. Pirmo reizi braucu mašīnā pa dabas parka teritoriju. Pēc stundas jau atradāmies jaukā klusā viesu mājā.


Pēdējā safari diena iesākās tikpat agri. Ceļš veda uz Valmieru, pa tā vien liekās, ka pavisam neapdzīvotiem ceļiem. Pietura Valmierā, lai nedaudz pastaigātos. Vēlreiz brauciens pa Gaujas Nacionālā parka teritoriju, tikai tagad jau uz Siguldas pusi. Brauciena laikā paverās vairāki aizraujoši skati uz Gaujas upi un Gaujas senleju. Ar laiku kļūst pamanāms Turaidas pils tornis. Neliela pietura pie tā un tad došanās uz pašu Siguldu. Neliela pietura Siguldā, lai ieturētu maltīti. Tālāk pēdējais ceļojuma posms uz Rīgu, arī pa maziem, nesakoptiem lauku celiņiem.

Vispār jāsaka, ka tāda veida ekskursija ir visai aizraujoša un dikti neparasta. Lieliska alternatīva ierastajiem ceļošanas veidiem. Pietam būs pa prātam arī ekstrēmu izjūtu cienītājiem.Jo nekad neko nevar zināt. Bet par savu drošību var neuztraukties pateicoties zinošiem pavadoņiem.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!