Ceturtdiena, 5. Decembris, 2019
Sabīne, Sarma, Klaudijs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Brūzis Viesnīca

Reizes skatīts: 24667
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Brūzis Viesnīca
Karte

Apraksts


Smiltenes pilsētas parka teritorijā viesus laipni aicina parka viesnīca Brūzis.Braucot lejup pa Brūža ielu, aiz otrā pakalna skatam paveras skaists nams, kuru ieskauj upe Abuls un dīķis ar strūklaku. Viesnīcas ēkā labi sadzīvo pamatīgās, senatnē mūrētās akmens sienas pirmajā stāvā ar mūsdienās celto otro stāvu. Pat neizejot no viesnīcas, ir iespējams izjust, redzēt un dzirdēt dabas valdzinošo spēku.

 

Desmit minūtēs var aizstaigāt līdz pilsētas centram vai doties atpūsties pie Tepera ezera. Jūsu ērtībām viesnīca “Brūzis” piedāvā 15 numuriņus, divas semināru zāles līdz 80 personām, restorānu un pirti ar atpūtas telpām. Viesnīcā ir pieejams internets. Ēkas otrajā stāvā izvietoti 13 vienvietīgi un divvietīgi numuriņi, kuros senatnīgais papildina mūsdienīgo. Katrs viesis var izvēlēties sev tīkamāko no dažāda lieluma istabiņām. Duša vai vanna, TV, telefons, īpašs atpūtas stūrītis – izvēle ir Jūsu ziņā. Ja būsiet nolēmis viesnīcā diennakti pavadīt viens, numuriņa cena būs no 30,00 līdz 80,00 Eur (21,08 līdz 56,22 Ls). Ja būsiet divatā, tad jāmaksā no 46,00 līdz 80,00 Eur (32,33 līdz 56,22 Ls) par abiem.

 

Pirmajā stāvā divi numuriņi pielāgoti viesiem ar īpašām vajadzībām, nodrošinot ērtu iekļūšanu ar ratiņkrēslu. Arī šajā istabās senās metru biezās akmens sienas un logu ailes ar platajām palodzēm papildina mūsdienu interjeru.

Kontaktinformācija

  • Novads: Smiltenes (bij.Valkas rajons)
  • Adrese: Brūža iela 2, Smiltene
  • Kontaktpersona: Vaira

Viesu grāmata

Dace
10.12.2011 14:46:50
Uz kurieni ved tā taciņa kur spīd uguns logā
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!