Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jaunmoku pils

Reizes skatīts: 41443
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils
Video
Karte
360° Tūre 360° Tūre

Apraksts


Jaunmoku pils atrodas gleznainajos Kurzemes pakalnos, Rīgas - Ventspils autoceļa malā, 75 km no Rīgas. Pils celta 1901.gadā Rīgas mēram Džordžam Armitstedam (1847-1912), pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa projekta kā medību pils - neogotiskā stilā ar jūgendstila elementiem.

 

Tai ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Mainoties vairākiem īpašniekiem, muižas ansamblis tagadējā izskatā veidojies īsā laikā, taču saglabājot arhitekta V. Bokslafa koncepciju - radīt šo saimniecības un atpūtas kompleksu kā Hanzas pilsētu gotikas iespaidu sintēzi.

 

Piedāvājam Jūsu kāzas,jubilejas,pasākumus,seminārus,apmācības,sapulces un vienkārši labi atpūsties Jaunmoku pilī! Kā arī piedāvajam : Telpu īri līdz 400 personām Pilnu tehnisko nodrošinājumu Kafijas pauzes Pusdienas, vakariņas Nakšņošanu gan pilī gan Jaunmoku pils viesu mājā, kas atrodas gleznainajos Kurzemes paklnos un ir daļa no vēsturiskā Jaunmoku pils kompleksa. 

 

Nakts Ekskursijas ar lāpām, Nākamās dienas „Grill party” organizēšana Vīna degustācijas vakarus. Speciālie piedāvājumi: *Romantiskās vakariņas Jūras krastā. *Romantiskās vakariņas Jūras krastā ar LUX numuru pilī. *Jaunmoku pils piedāvā svētku mielastu pils Baltajā salonā. *Romantika Jaunmoku pilī. *Jaunmoku pils zīmes rituāls. *Tējas pēcpusdiena Jaunmoku pilī.

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: Tumes pag..Tukuma nov., Rīgas-Ventspils šoseja 75 km
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!