Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tiekas Cēsu Kultūras centra un Latvijas Nacionālā teātra pārstāvji

13.09.2010

Piektdien,10.septembrī Cēsīs viesojās Latvijas Nacionālā teātra pārstāvji - projektu vadītājs Jānis Kaijaks un tehniskais direktors Ģirts Mucenieks.


Foto: Cēsu TIC

Valsts SIA „Latvijas Nacionālais teātris” un Cēsu Kultūras centra pārstāvju tikšanās laikā tika meklēti sadarbības iespēju modeļi, lai ar izrādēm bagātinātu Cēsu kultūras dzīvi nākamajā sezonā. Jānis Kaijaks sarunās vairākkārt uzsvēra, ka Cēsis ir viena no tām vietām, kur labprāt Latvijas Nacionālais teātris vestu savas izrādes. Lai apzinātu iespējamās izrāžu norises vietas un telpu tehnisko piemērotību, tika apskatīts Cēsu Izstāžu nams un Cēsu 2.pamatskola.

Sarunas par Latvijas Nacionālā teātra viesizrādēm Cēsīs tiks turpinātas, un iespējams, jau nākamā gada sākumā cēsnieki savā pilsētā varēs baudīt izrādes „Tik mīlu vien”, „Melnais strazds”, „Par mammām” u.c. Bet vasarā, plānots arī atvest uz Cēsu Pils parka estrādi kādu no lielajiem iestudējumiem „Princis un ubaga zēns” vai „Sapnis par Brodveju”.

„Mūsu pilsēta ir unikāla ar savu kultūras auru,” sarunā atzīst Cēsu Kultūras centra nodaļas vadītāja Ruta Krastiņa, „tāpēc mēs gribam savai pilsētai vislabākās izrādes, kas gaumīgi un organiski iekļausies pilsētas kopējā kultūras pulsā.”
 

Komentārs par rakstu: Tiekas Cēsu Kultūras centra un Latvijas Nacionālā teātra pārstāvji

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!