Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vecgulbenes muiža aicina uz svētkiem

14.09.2010

Vecgulbenes muiža 17. un 18.septembrī aicina ikvienu apmeklēt muižas svētkus "Senatne - izaicinājums mūsdienām".

Vecgulbenes muižas svētki iesāksies ar balli 17.septembra vakarā, kurā spēlēs kapela "Baltā māja". Savukārt 18.septembrī dažādas aktivitātes paredzētas visu dienu. Rīta agrumā, jau no pulksten 8.00, Baltās pils parkā pie Marisas dīķa tiks veidots ziedu plosts. Dīķī ziedu plosts tiks palaists pulksten 10.00, kad notiks svētku atklāšana.

Svētku apmeklētājiem būs iespēja iepirkties amatnieku un ziedu stādu tirdziņā, apskatīt un pie reizes arī iegādāties keramiķes Ingrīdas Cepītes darbus.

Tuvojoties pusdienlaikam, notiks barona Heinriha fon Volfa un baroneses Marisas rīkotā pieņemšana baroniem un baronesēm no baronu Volfu muižām Latvijā. Pēc tās sāksies koncerts "Muižas parka stāsti", kurā muzicēs kapela "Bumerangs".

Būs iespējams doties ekskursijā pa Vecgulbenes muižu barona un baroneses pavadībā. Par nelielu samaksu varēs vizināties zirgu pajūgos un bērni ar ponijiem pa Vecgulbenes muižas parku. Notiks arī muižas laiku spēles gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pils parkā tiks stādīti koki.

Dienas gaitā ikviens varēs darboties "Vāverīšu un pastaliņu" gatavošanas darbnīcās, apmeklēt Vecgulbenes muižas privāto muzeju, kā arī Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzeju un apskatīt novada jauniešu fotoizstādi "Brīvprātīgais moments" Baltās pils pagrabos

Komentārs par rakstu: Vecgulbenes muiža aicina uz svētkiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!