Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Notiks fotoizstādes „Ginesa rekords Ventspilī” atklāšana

14.09.2010

Sestdien, 18.septembrī, plkst. 12:00 teātra namā „Jūras vārti” Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs svinīgi atklās fotoizstādi „Ginesa rekords Ventspilī”, bet plkst. 12:30 zālē sāksies koncerts, uz kuru aicināti Ginesa rekorda uzstādīšanā iesaistītie 45 brīvprātīgo komandu dalībnieki un organizatori.

Izstādītajās simts fotogrāfijās būs redzami emocionālākie mirkļi, kas apvienoja kopīgam darbam turpat sešus tūkstošus cilvēkus, no kuriem 1123 brīvprātīgie darbojās komandās un bija aizņemti dažādos organizatoriskos darbos, bet 4681 ievietoja paklājā pašu audzētus vai nopirktus puķu podiņus. Fotogrāfijas hronoloģiskā secībā atainos visu rekorda uzstādīšanas gaitu – no pirmajām darba grupas sanāksmēm, līdz rezultāta paziņošanai. Būs redzams arī unikālā 1665,93m garā paklāja aerofotogrāfijas. Lielākās daļas fotogrāfiju autors ir oficiālais Ginesa rekorda uzstādīšanas pasākuma fotogrāfs Juris Presņikovs, bet atsevišķus mirkļus fiksējuši Aigars Ansbergs, Oskars Jūra un Inga Aulmane.

Pašaizliedzīgajiem ventspilniekiem koncertā uzstāsies Latvian Blues Band un blūza mākslinieks no Lielbritānijas Eugene "Hideaway" Bridges. Pēc koncerta ikviens brīvprātīgais saņems solīto dāvanu - piemiņas fotogrāfiju, kurā redzama skaistā puķu dobe ar Ventspils jubilejas logo. Atgādinām, ka Baltijā lielākā viengadīgo augu puķu dobe tapa no 50 000 Ginesa rekorda ziedu paklājā izmantotajiem puķu stādiem un ir 1500m² liela. Fotografēšanās pie tās notika 31.jūlijā, un uz to bija aicināti visi brīvprātīgie.

Tiem, kuri kā brīvprātīgie nepiedalījās Ginesa rekorda uzstādīšanā, bet arī vēlēsies iegūt savā īpašumā piemiņas fotogrāfiju, no pirmdienas, 20.septembra, varēs fotogrāfijas iegādāties Ventspils Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6.

Kā jau iepriekš ziņots, Ventspils iedzīvotāji un viesi par godu Ventspils pilsētas 720. jubilejai 23. un 24. jūlijā Ostas ielas promenādē uzstādīja Ginesa rekordu, izveidojot 1665,93 m garu pasaulē garāko ziedu paklāju. Rekordu apstiprināja Ginesa rekorda administrācijas pārstāve Mariamarta Ruano De Graham, pasniedzot Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam sertifikātu par Ginesa rekorda sasniegšanu.
 

Komentārs par rakstu: Notiks fotoizstādes „Ginesa rekords Ventspilī” atklāšana

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!