Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma profesionāļi Kurzemē politiķiem jautā atbildību un konkrētus solījumus tūrisma nozarei pēc 2.oktobra

17.09.2010

Vakar, 16.09.2011. visām politiskām partijām un apvienībām tika nosūtīta vēstule no Kurzemes tūrisma asociācijas ar jautājumu, kādus konkrētus pasākumus viņi sola tūrisma attīstībai Latvijas reģionos?
Vēstulē neviens politiskais spēks nav ne lielīts, ne nopelts, bet minēti konkrēti fakti, kas liecina par to, ka līdz šim tūrisma nozarē vērojams lielāks samazinājums nekā jebkurā citā nozarē.
 

Vēstulē teikts:
Pēdējo gadu laikā tūrisma nozare Latvijas valstī ir nepelnīti aizmirsta, nelobēta un zināmā mērā iznīcināta. Valsts finansējums tūrisma nozarei no 2 miljoniem latu samazināts līdz 500 tūkstošiem, kas ir aptuveni par 75%. Tūrisma Attīstības valsts aģentūrai darbinieku skaits samazināts par 50%, pilnīgi likvidēti 4 reģionālie tūrisma biroji Latgalē, Vidzemē, Kurzemē un Zemgalē. Tik milzīgs samazinājums nav nevienai citai nozarei mūsu valstī. Vairs netiek organizēta Latvijas piedalīšanās tūrisma izstādēs Lietuvā un Igaunijā, kas Latvijas reģioniem ir augsti prioritārie tūrisma tirgi un nozīmīgi mārketinga instrumenti, līdz ar to apstādinot jelkādu atbalstu tūrisma attīstībai ārpus Rīgas - Latvijas reģionos.
Mūsu asociācijas biedrs, Nīderlandes pilsonis un Latvijas patriots Bernards Lute uzsver: "Tikai inteliģents valsts politiķis izprot tūrisma nozīmīgumu globālās krīzes laikā un savstarpējo likumsakarību, ka tieši ekonomiskās krīzes laikā, pastiprinot valsts tūrisma nozares mārketinga pasākumus, palielinās tūristu plūsma, tādā veidā atbalstot un ievērojami sildot valsts ekonomiku. Tieši tā ir rīkojusies Holandes valdība un krīzi pārdzīvojusi viegli. Kā rīkosies Latvija?"

Ar šo mēs jautājam Jums, kā rīkosieties Jūs, kādus konkrētus pasākumus piedāvā Jūsu politiskā partija/apvienība šogad, 2011., 2012. un tālākos gados, lai atbalstītu tūrisma nozari Latvijā un reģionos un sildītu valsts ekonomiku krīzes laikā?
Lūdzam sniegt atbildi līdz š.g. 31. septembrim. No tām atkarīgs mūsu Kurzemes Tūrisma asociācijas biedru balsojums 10.SAEIMAS VĒLĒŠANĀS.

Kurzemes Tūrisma asociācija pārstāv Liepājas, Ventspils, Kuldīgas, Talsu, Tukuma, Saldus starpnovadu teritorijas, un asociācijā darbojas vairāk nekā 100 aktīvākie un lielākie tūrisma uzņēmumi Kurzemē.
 

Komentārs par rakstu: Tūrisma profesionāļi Kurzemē politiķiem jautā atbildību un konkrētus solījumus tūrisma nozarei pēc 2.oktobra

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!