Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Atklāta fotoizstāde „Ginesa rekods Ventspilī”

20.09.2010

Sestdien, 18.septembrī, ap 700 Ginesa rekorda uzstādīšanā iesaistītie brīvprātīgie ventspilnieki pulcējās uz fotoizstādes „Ginesa rekords Ventspilī” atklāšanu un koncertu teātra namā „Jūras vārti”, kurā uzstājās Latvian Blues Band un blūza mākslinieks no Lielbritānijas Eugene "Hideaway" Bridges.

Pirms koncerta brīvprātīgajiem par nesavtīgo darbu pateicās Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un aicināja ikvienu pēc koncerta saņemt solīto dāvanu - piemiņas fotogrāfiju, kurā redzama skaistā puķu dobe ar Ventspils jubilejas logo.

Savukārt ukraiņu ansambļa „Mrija” dalībniece Ella Muravjova atzina, ka: „Lielākā dāvana ventspilniekiem pilsētas 720 – tās jubilejas gadā bija ventspilnieku vienotība. Kopīgais mērķis – Ginesa rekorda uzstādīšana - apvienoja visus neatkarīgi no vecuma, tautības vai profesijas. Par to īpašs paldies Ventspils pilsētas domei un Ginesa rekorda darba grupas vadītājam Aivaram Lembergam.”

Atgādinām, ka tiem, kuri kā brīvprātīgie nepiedalījās Ginesa rekorda uzstādīšanā, bet arī vēlēsies iegūt savā īpašumā piemiņas fotogrāfiju, no pirmdienas, 20.septembra, var fotogrāfijas iegādāties Ventspils Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6. Ierāmētās A3 fotogrāfijas cena ir 1,50 LVL.

Izstāde „Ginesa rekorda uzstādīšana” teātra namā „Jūras vārti” būs skatāma līdz 27.septembrim. Visas izstādē redzamas bildes, sev vēlamā formātā un daudzumā, iespējams pasūtīt. Lai to izdarītu, jādodas uz Ventspils Amatu māju (Skolas ielā 3) pie fotomākslinieka Jura Presņikova ( mob. tālr. 29517366).

Tūrisma informācijas centrs piedāvā iegādāties ne tikai fotogrāfijas, bet arī T kreklus un krūzītes ar Ginesa rekorda logo. T-krekla cena ir 5,45 LVL, bet krūzīte maksā 4,24 LVL. Ventspils prezentēšanai noderēs arī fotoalbūms „Ventspils 700+20” , kas maksā 5,45 LVL.

Kā jau iepriekš ziņots, Ventspils iedzīvotāji un viesi par godu Ventspils pilsētas 720. jubilejai 23. un 24. jūlijā Ostas ielas promenādē uzstādīja Ginesa rekordu, izveidojot 1665,93 m garu pasaulē garāko ziedu paklāju. Rekordu apstiprināja Ginesa rekorda administrācijas pārstāve Mariamarta Ruano De Graham, pasniedzot Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam sertifikātu par Ginesa rekorda sasniegšanu.
 

Komentārs par rakstu: Atklāta fotoizstāde „Ginesa rekods Ventspilī”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!