Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Atklās jaunu zivju tirdzniecības vietu Promenādē

29.09.2010

Ceturtdien, 30.septembrī, Vecā Ostmalā Promenādes zonā atklās jaunu zivju tirdzniecības vietu. Tirdzniecības vieta ir izveidota kā paviljons, kas vizuāli iekļaujas apkārtējā ainavā un laikā, kad netiek izmantots tirdzniecībai, kalpos kā vides objekts.

Pirmo reizi zivis jaunajā tirdzniecības vietā varēs iegādāties jau ceturtdien, sākot no plkst. 15.00. Savukārt svinīgā atklāšana notiks plkst. 17.00 (sekos plašāka informācija par atklāšanas pasākumu).

 

„Ir sperts vēl viens solis, lai Promenādes teritoriju padarītu atraktīvāku pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem. Laika gaitā no iedzīvotājiem esam saņēmuši daudz priekšlikumu, ka Liepājā Promenādes zonā ir nepieciešamas zivju tirdzniecības vietas. Beidzot liepājnieku un pilsētas viesu sapnis ir piepildīts”, paužot gandarījumu par paveikto, uzsver Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

 

Atklāšanas dienā zivis varēs iegādāties no SIA „VIDO”, kas piedāvās dažādas kūpinātas zivis, SIA „Kolumbija”, kas piedāvās konservus un saldētas zivis, kā arī SIA „Libavas zivis” un SIA „Pāvilostas zivis”, kas pircējiem piedāvās kūpinātas un svaigas zivis. Tirgotāji sola, ka pircējiem būs pieejams plašs zivju piedāvājuma klāsts un ikviens varēs sev iegādāties tīkamākās zivis.

 

Tirdzniecības vietas dizaina koncepta autors un realizācijas vadītājs ir dizainers Kristaps Štobis.

 

Informācijai: Zivju tirdzniecības vieta ir veidota projekta „Kurzemes reģiona ostu attīstība” ietvaros, kura vadošais partneris ir Kurzemes plānošanas reģiona administrācija. Projektu finansē Norvēģijas finanšu instruments.
 

Komentārs par rakstu: Atklās jaunu zivju tirdzniecības vietu Promenādē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!