Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Mārtiņa beķereja aicina iepazīt Latviju

30.11.2010

No 30. novembra īdz 2010. gada 22. decembrim „Mārtiņa Beķereja” un tūrisma aģentūra „Jauni Rakursi” veido akciju, kuras noslēgumā svētku laikā dāvinās balvas ceļotgribētājiem, kas decembrī iegriezīsies kādā no četrām kafejnīcām „Mārtiņa Beķereja” Rīgā.

Kavējoties pie tējas tases un baudot vienmēr svaigās beķerejas smalkmaizītes un smaržojošos pīrādziņus, „Mārtiņa Beķereja” aicina iepazīt Latviju, piedāvājot saviem klientiem iepazīties ar decembra interesantākajiem braucieniem pa Latviju un aicinot piedalīties aptaujā. Atbildot tikai uz dažiem jautājumiem par ceļošanu un beķereju, ir iespēja laimēt patīkamas balvas:

• sešas dāvanu kartes 15Ls vērtībā no „Mārtiņa beķereja”,
• divas 10% atlaižu kartes „Jauni Rakursi” ekskursijām visa 2011. gada garumā,
• bezmaksas ceļojumu pa Latviju, kuru ieguvējs varēs izvēlēties pats no „Jauni Rakursi” piedāvājuma.

Lai iegūtu kādu no balvām, noteikumi ir pavisam vienkārši: kādā no četrām „Mārtiņa beķereja” kafejnīcām Rīgā jāaizpilda anketa un jāiemet „Jauni Rakursi” kastītē. Vislabāk to darīt pie tējas tases, mazliet apdomājoties, jo „Mārtiņa beķereja” meklē visoriģinālākās atbildes, savukārt „Jauni Rakursi” vēlas, lai ar Tavām mīļākajām vietām Latvijā iepazīstas arī citi ceļotgribētāji!

Akcijas anketas var atrast četrās Rīgas centra beķerejās: Vecrīgā – Vaļņu ielā 28, pretī Dailes teātrim - Brīvības ielā 80, Marijas ielā 19 un Ģertrūdes ielā 44. Šajās vietās atradīsi arī „Jauni Rakursi” decembra ekskursiju programmu, kurām vēl vari pieteikties!

„Jauni Rakursi” savus 3 laimīgos noteiks izlozes kārtībā, taču „Mārtiņa Beķereja” izvērtēs oriģinālākās atbildes un ieteikumus! Tāpēc iespēja iegūt balvas ir ikvienam!

Akcijas rezultāti tiks publicēti „Jauni Rakursi” mājas lapā 30. decembrī (www.jaunirakursi.lv) un ar katras balvas ieguvēju sazināsies personīgi!
 

Komentārs par rakstu: Mārtiņa beķereja aicina iepazīt Latviju

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!