Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Žurnāls „Ražots Latvijā” jau pie lasītājiem!

30.11.2010

No 25.novembra preses tirdzniecības vietās visā Latvijā pieejams jauns žurnāls „Ražots Latvijā”, kura izdevējs ir uzņēmums SIA KELLE MEDIA. Žurnāls iznāks reizi divos mēnešos jeb 6 reizes gadā, to būs iespējams arī abonēt.

Jaunais žurnāls „Ražots Latvijā” tiek izdots ar mērķi iepazīstināt plašu interesentu auditoriju ar produktiem un pakalpojumiem, kas tiek ražoti tepat, Latvijā.

Tēmu loks veidots, lai aplūkotu iespējami daudzveidīgāku nozaru klāstu, gan stāstot par lielajiem, populārajiem uzņēmumiem, izklāstot viņu veiksmes stāstu un pieredzi ceļā uz panākumiem, piemēram, žurnāla pirmajā numurā tāds ir „Nakts Mēbeles” un „Pils Matraču” raksts, gan meklējot interesantus, neordinārus mikrouzņēmumus, - par tādu lasāms rubrikā „Atradums” publicētajā stāstā „Gavi – no vēdiskās govs pie latviešu mājsaimnieces”.

Aiz katra produkta, burciņas, kastītes, iepakojuma un reklāmas maketa stāv tā idejas autori – cilvēki, kas šo domu ir izlolojuši un uzdrīkstējušies īstenot. Stāstām arī par viņiem – lai iedvesmotu un iedrošinātu pārējos ķerties pie sava sapņu biznesa ieceres īstenošanas, vai tās būtu dizaina somas kā „Una Vita”, eko kosmētika kā „Bio2You”, vai pēc vecmāmiņu receptes gatavota ozolzīļu kafija kā „Kafeja Alīda”. Uzņēmuma tapšanas gaitu no vīzijas līdz patērētāja mājoklim aplūkojam rubrikā „Uzņēmums no A-Z”, šoreiz ciemojoties Lampu dizaina darbnīcā, un meklējam biznesa projektus, kuri mums līdzās ir ne vienu vien gadu desmitu un pat simtu, kā visiem labi zināmais gardo našķu radītājs „Laima”, ar kura vēsturi lasītājs var iepazīties rubrikā „Leģenda”.
„Ražots Latvijā” - arī sarunas ar valsts amatpersonām, viņu vērtējums un ieteikumi uzņēmējiem, kurus šoreiz pārstāv finanši ministrs Andris Vilks, kā arī ar interesantiem, iemīļotiem sava amata pratējiem, šoreiz – pavārmākslas virtuozu Mārtiņu Sirmo, kurš atklāti vērtē latviešu ēšanas paradumus.
Testējam Latviešu ražotāju veikumu, nogaršojam un izmēģinām uz savas ādas – redakcijas darbinieki, kā arī sabiedrībā populāri cilvēki, un iesakām arī pārējiem!

Jo Latvijā ražo daudz vairāk, nekā mēs līdz šim zinām!

Žurnāls „Ražots Latvijā” pie lasītājiem nonāks reizi 2 mēnešos un būs atrodams visās preses tirdzniecības vietās, tā cena 1,60Ls.
Gada abonementa cena ir 8,80Ls. Uzrādot abonēšanas kvīti, visas 2011.gadā notiekošās SIA KELLE EXPO rīkotās izstādes būs iespējams apmeklēt bez ieejas maksas!

SIA KELLE EXPO ir izstāžu „Ražots Latvijā” un 24.-27.martā paredzētās izstādes „Ražots Baltijā 2010”organizētājs. Lai regulāri informētu sabiedrību par Latvijā ražotajiem produktiem un pakalpojumiem, celtu vietējo ražotāju darba prestižu un veicinātu atpazīstamību, turklāt stāstot ne tikai par izstāžu dalībniekiem, bet arī citiem Latvijas uzņēmumiem, ir izveidots žurnāls „Ražots Latvijā”.
 

Komentārs par rakstu: Žurnāls „Ražots Latvijā” jau pie lasītājiem!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!