Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Noslēdzas trešais projekta „Viens atvaļinājums –divas valstis” ieviešanas periods

01.12.2010

Otrdien, 30.novembrī, noslēdzās projekta „Viens atvaļinājums – divas valstis” trešais ieviešanas periods.
Tā kā projekta mērķis ir Ziemeļkurzemes un Sāmsalas (Igaunija) pievilcības un konkurētspējas paaugstināšana, veicinot Ziemeļkurzemes tūrisma piedāvājumu popularizēšanu, ir uzsākti vairāki publicitātes materiālu izstrādes sagatavošanas pasākumi – tūrisma kartes, kurās norādītas ievērojamākās vietas Ventspils pilsētā un Ziemeļkurzemē, kā arī tūrisma maršruti, kuros tiks iekļauta informācija par šādām tēmām – Dabas tūrisms un aktīvais tūrisms Ziemeļkurzemē, Ziemeļkurzemes kultūras mantojums, Amatnieki un lauku saimniecības Ziemeļkurzemē, sniedzot tūristiem iespēju izvēlēties sev vēlamākās atpūtas iespējas. Minētie tūrisma maršruti tiek gatavoti sadarbojoties ar projekta partneri Talsu novada tūrisma informācijas centru, kuri piedalās maršrutu izgatavošanā arī ar savu līdzfinansējumu. Vienlaikus nākošajā periodā plānots uzsākt informatīvo avīžu izgatavošanu un izplatīšanu Igaunijas un Latvijas laikrakstos.
 

Vienlaikus, veicinot Ziemeļkurzemes tūrisma piedāvājumu popularizēšanu, 2010.gada oktobrī Ventspils pilsēta tika pārstāvēta starptautiskajā tūrisma izstādē „Inwetex 2010”, Sanktpēterburgā, Krievijā, kura tika apmeklēta, sadarbojoties ar projektu partneriem – Talsu novada tūrisma informācijas centru un Kuresāres pilsētas pašvaldību.
Kopējais izstādes apmeklētāju skaits bija vairāk kā 10 000 tūrisma profesionāļi no 35 pasaules valstīm – reģionālās tūrisma asociācijas, tūroperatori un tūrisma aģentūras, aviokompānijas, kruīzu un prāmju kompānijas, viesnīcu pārstāvji, apdrošināšanas un transporta kompānijas, kā arī Sanktpēterburgas iedzīvotāji, kuri pauda pozitīvu attieksmi pret Latviju un citām Baltijas valstīm, kas uzskatāms par pozitīvu faktoru savstarpējai tūrisma plūsmai. Tādejādi šādu pasākumu apmeklēšana sasniegtu labas sekmes Krievijas tūristu piesaistē no Sanktpēterburgas, pozicionējot Ventspili kā īpašu galamērķi.
Projekta ietvaros Ventspils pilsētas domes aktivitāšu īstenošanai ir paredzēti 189`463 LVL, t.sk. Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 161`044 LVL (85%), valsts budžeta dotācija 9`473 LVL (5%) un Ventspils pilsētas domes līdzfinansējums 18`946 LVL jeb 10% apmērā no projekta kopējām izmaksām.
Projekta īstenošanas laiks: 2009.gada 1.jūnijs - 2011.gada 31.maijs.
 

Komentārs par rakstu: Noslēdzas trešais projekta „Viens atvaļinājums –divas valstis” ieviešanas periods

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!