Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Notiks ikgadējais Latvijas Tūrisma forums

01.12.2010

Šī gada 9.-10. decembrī viesnīcā „Maritim Park Hotel Riga” Ekonomikas ministrija un Tūrisma attīstības valsts aģentūra rīkos tūrisma nozares pārstāvju ikgadējo pasākumu – Latvijas Tūrisma forumu.

Tūrisma forums norisināsies jau 7.gadu, un šoreiz īpaša uzmanība tiks veltīta jaunajam Latvijas tūrisma tēlam, mārketinga stratēģijai turpmākajiem 5 gadiem un tūrisma produktu izstrādei augsti prioritārajiem mērķa tirgiem.

9.decembrī tiks rīkoti darbsemināri par tūrisma produktu izstrādi trijiem augsti prioritārajiem tūrisma tirgiem – Krievijai (seminārs krievu valodā), Vācijai (seminārs angļu valodā) un Skandināvijas valstīm (valoda tiks precizēta). Semināru mērķauditorija ir tūrisma profesionāļi, kas nodarbojas ar tūrisma produktu izstrādi konkrētajiem mērķa tirgiem. Lai nodrošinātu efektīvāku darbu un lielāku ieguvumu, darbsemināri tiek rīkoti ierobežotam dalībnieku skaitam – 30 personām katrā seminārā, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.

Savukārt foruma otrajā dienā, 10.decembrī, interesenti ir aicināti uz ikgadējo nozares tikšanos, lai pārrunātu aktuālos jautājumus un tālāko attīstību.

Pasākuma noslēgumā SIA Eiropas reģionālā tūrisma institūts (BalticTravelnews.com) sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru, LVRA, ALTA pasniegs ikgadējo tūrisma nozares balvu „Gada cilvēks tūrismā 2010”.
 

Komentārs par rakstu: Notiks ikgadējais Latvijas Tūrisma forums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!