Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemassvētku laiks un pankūku smarža Kurzemes muižās

02.12.2010

18. decembrī dodamies notvert patieso svētku garšu omulīgā „Jauni Rakursi” ekskursijā Kurzemē: muzeji, muižas, četri tūkstoši rūķu un bada pankūkas!

Vēl pirms Ziemassvētkiem ir laiks atklāt jaunas lietas un gūt pozitīvas emocijas, tāpēc „Jauni Rakursi” ķeras pie grožiem, lai ikvienu ceļotgribētāju aizvestu paviesoties dažādās Kurzemes muižās un arī satikt rūķus – vairāk kā četrus tūkstošus!
Iegriezīsimies Kalnamuižā, kur Kalnamuižas pilī reiz dzīvojis barons, bet tagad ir iekārtots viesu nams. Kalnamuižā atrodas arī Piena muzejs, kas piedāvā iepazīties ar pienrūpniecības vēsturi no senatnes līdz pat mūsdienām. Tur būs iespēja atklāt, kā tad mūsu piena gardumi ir tapuši, jo muzejā ir vairāk nekā 250 eksponātu, senas grāmatas un kinofilmas. Dosimies arī uz kādu senu pilsētiņu, kuras vecpilsētas vēsturiskā centra arhitektūra ir muzejs zem atklātām debesīm – Aizpute, te ir vieta, kura iekļauta Eiropas kultūras mantojuma sarakstā. Pēc pusdienu pauzes Aizputē būs iespēja apskatīt vienu no izcilākajiem baroka mākslas pieminekļiem – Apriķu luterāņu baznīcu! Tās griestus rotā starp mākoņiem izvietotas tikumus attēlojošas alegoriskas figūras - taisnība, piesardzība, cerība un citas.
Taču nevar braukt prom no Kurzemes nepaviesojoties viesmīlīgajā Apriķu muižā! Starp citu, to ne vienu reizi vien tūristi atzinuši par visviesmīlīgāko muižu, kas piedalās akcijā „Apceļosim Latvijas pilis”! Muižas ēkas bēniņstāvā iekārtots Apriķu novada muzejs, taču muzeja īpašā rozīnīte ir vairāk kā četri tūkstoši rūķu, kuri te mīt jau kopš 1987.gada. Kopā ar rūķiem būs iespēja izstaigāt muižas kambarus kā arī pašiem ķerties klāt pie bada pankūku cepšanas un nobaudīšanas īpašā gaisotnē - sveču gaismā!
Ar ekskursijas izmaksām var iepazīties mājas lapā www.jaunirakursi.lv. Šoreiz piedāvājam arī īpašo ģimenes biļeti! Taču jāpiesakās laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās ekskursijai zvanot 29257464 vai rakstot uz e-pastu info@jaunirakursi.lv
 

Komentārs par rakstu: Ziemassvētku laiks un pankūku smarža Kurzemes muižās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!