Otrdiena, 31. Janvāris, 2023
Tekla, Violeta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vara Vētras koncerts „MĪ-LE-STĪ-BAI” Rīgā 8.martā!

04.03.2011

Šī gada 8.martā plkst.19:00 Rīgā, Lielajā Ģildē koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra. Programmā dziesmas no debijas albuma „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” un daudzas jaunas dziesmas.

Dziesminieks Varis Vētra šobrīd Latvijā ir ļoti populārs un iemīļots mākslinieks - viņa koncerti vienmēr ir sirsnīgi, uzrunājoši un personiski, tajos veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem.

Koncerts notiks divās daļās. Varis Vētra izpildīs dziesmas no sava pirmā dziesmu albuma, kuras jau izskanējušas Latvijas radiostacijās un kļuvušas tautā iemīļotas, kā arī daudzas jaunas dziesmas. Koncerta laikā klausītājiem būs iespēja uzdot jautājumus Varim Vētram. Interesantāko jautājumu autoriem – balvas no saldumu fabrikas „LAIMA” un koncerta rīkotājiem.

Koncertā Lielajā Ģildē kopā ar Vari Vētru uzstāsies instrumentālā grupa – Aivars Hermanis, Ainis Zavackis un Andris Grunte.

Savu pirmo dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” CD formātā Varis Vētra plašākai publikai prezentēja mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” 25 gadu jubilejas ietvaros.

Vara Vētras albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” izdevis un koncerttūri visā Latvijā rīko „BILŽU BIROJS”.

Pirms koncerta Lielajā Ģildē Varis Vētras uzstāsies 4.martā Valkā un 5.martā Lielvārdē. STARPTAUTISKAJĀ SIEVIEŠU DIENĀ – 8.martā koncerts Rīgā, Lielajā Ģildē. Pēc tam koncerti notiks arī 11.martā Talsos, 12.martā Pļaviņās, 13.martā Saldū, 16.martā Baložos, 18.martā Bauskā, 19.martā Balvos, 20.martā Ozolniekos, 25.martā Smiltenē, 26.martā Salaspilī un Viesītē, 27.martā Aizputē, 30.martā Mālpilī, 1.aprīlī Ventspilī, 2.aprīlī Ķeipenē, 3.aprīlī Apē, 8.aprīlī Tukumā, 9.aprīlī Skrundā, 10.aprīlī Limbažos, 14.aprīlī Jēkabpilī, 20.aprīlī Preiļos. Paredzēts, ka koncerti notiks vēl arī citās pilsētās, kā arī Latvijas pilīs un muižās. Koncerttūre paredzēta līdz maija beigām.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā, www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

Koncerttūre notiek sadarbībā ar „Laima”, „Virši - A”, „Nippon Auto”.
Informatīvi atbalsta Radio SWH, IEVA, Dienas Mediji, Dienas žurnāli, Kursas Laiks, TV24, Platforma.lv, LNT, Tvnet, Inbox.lv, Draugiem.lv, Pilsēta24.lv, Vidzemniekiem.lv, Rekurzeme.lv, JCDecaux, 1188,LETA.
 

Komentārs par rakstu: Vara Vētras koncerts „MĪ-LE-STĪ-BAI” Rīgā 8.martā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!