Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Skolēnu brīvdienās pēc saules uz Šauļiem!

07.03.2011

Skolēni dodas brīvdienās, tāpēc aģentūra „Jauni Rakursi” 25. martā aicina doties skaistā ekskursijā uz tuvajām ārzemēm - saule Šauļos un vecākā Lietuvas saldumu fabrika „Ruta” ar garšīgām degustācijām!


Kāpēc gan šoreiz savu skolnieku, kurš cītīgi mācījies visu ziemu un gājis uz skolu par spīti sniegam un salam, skolēnu brīvdienās neaizvest tepat uz tuvajām ārzemēm sasmelties pirmo pavasara sauli un nogršot kaimiņu šokolādi? Vai tā nebūtu jauka balva par padarīto un lielisks veids, kā motivēt skolēnu pēdējam posmam šajā mācību gadā? Tieši domājot par skolēniem, viņu vecākiem, kas varētu šo vienu piektdienu veltīt saviem bērniem, kā arī vecvecākiem un mazbērniem, aģentūra „Jauni Rakursi” izveidojusi jaunu maršrutu, kurā būs, ko redzēt gan lieliem, gan maziem.

 

Skolēnu brīvdienu nedēļā – 25. martā izbrauksim no Rīgas, lai viesotos Žemaitijas galvaspilsētā, kuras simbols patiešām ir saule. Varēsim viesoties arī vecākajā Lietuvas saldumu fabrikā „Ruta”, kuras vēsture aizsākusies jau 1913. gadā! Šīs fabrikas saldumi bijuši cieņā visos laikos - 1929.gadā "Ruta" konfektes izcīnījušas Grand Prix Itālijā, bet 1931.g. zelta medaļu Lielbritānijā. Arī šodien te ražo visdažādākos saldumus - šokolādi, šokolādes konfektes, karameles, krēmus u.c. gardumus, ko varēs arī nodegustēt! Pēc tam kopā ar gidu atradīsim Saules pulsteņa laukumu, Sv.Pētera un Pāvila Romas katedrāli, tiks atklāts gājēju bulvāra šarms... Lietuvā veisosimies arī Krusta kalnā, kur 19.gs. 70.tajos gados esot parādījusies Jaunava Marija ar Jēzus bērniņu uz rokām un aicinājusi tur novietot krustus. Tā pamazām te sākuši "augt" simtiem krustu... Mājupceļā arī viesošanās – tautas tradīciju parkā un kafejnīcā „Plugo Brolio”: parkā ir atrakcijas bērniem, koka skulptūras, sadzīves un darba priekšmetu kolekcija brīvdabā un telpās, 3 brūnie lāči - Žemaitijas simbols.

 

„Jauni Rakursi” rūpējušies par skolēnu grupām veidojot dzīvās vēstures stundas vēstures izziņai un izpratnei, taču šoreiz tiek domāts arī par to, kā skolēni interesanti, lietderīgi un aizraujoši varētu pavadīt savu brīvo laiku! Ir taču jābūt vienai piektdienai skolēna brīvdienu laikā, kad varat aizvest viņu ceļojumā – skolēns ne tikai redzēs un uzzinās kaut ko jaunu, bet noteikti radīs arī motivāciju pēdējam mācību gada posmam skolā pēc brīvdienām!

 

Aicinām pieteikties laicīgi zvanot uz 29257464 vai rakstot uz info@jaunirakursi.lv. Papildus informācija par braucienu meklējama mājas lapā www.jaunirakursi.lv.
 

Komentārs par rakstu: Skolēnu brīvdienās pēc saules uz Šauļiem!

Kurmis
15.03.2011 11:38:28
Vispār baigi labā doma!!! Lietuva taču arī ir ārzemes :) Gan lētāk uz Lietuvu, gan arī drošāk nekā piem. uz Japānu!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!