Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils sporta bāzes reklamēs Maskavā

07.03.2011

No 8. līdz 11. martam Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un mārketinga daļas vadītāja Daiga Dūma kopā ar Ventspils Maratona kluba biedriem atradīsies komandējumā Maskavā, kur piedalīsies sporta izstādē „SPORTSHOW 2011”.

Olimpiskais centrs „Ventspils” kopā ar Maratona kluba pārstāvjiem izstādes interesentiem ir sagatavojis speciālu piedāvājumu, kurā būs iekļauta informatīva brošūra par Olimpiskā centra „Ventspils” sporta bāzēm, sportistu ēdināšanas un izmitināšnas pakalpojumiem, kā arī par Ventspils pilsētas tūrisma un atpūtas piedāvājumu.


Olimpiskais centrs „Ventspils” pēdējos gados ir kļuvis par ļoti iecienītu starptautisku treniņnnometņu norises vietu. 2010. gadā Ventspilī notikušas 28 treniņnometnes, kurās kopā piedalījās vairāk kā 800 dalībnieku, bet šajā gadā uz vasaru pieteiktas jau 19 treniņnometņu rezervācijas. Katru gadu Olimpiskajā centrā „Ventspils” trenēnjas Krievijas daiļslidošanas izlase, dažādu valstu šorttrekisti, Krievijas hokeja komandas, kā arī Latvijas izlases basketbolā, bobslejā, vieglatlētikā u.c.


Otrs mērķis dalībai sporta izstādē ir piesaistīt interesentus lielākjam Ventspils skriešanas pasākumam – Piedzīvojumu parka pusmaratonam. Ventspils Maratona kluba biedri izstādes laikā cer iegūt arī jaunus sadarbības partnerus skriešanas pasākumu organizēšanai arī ārpus Latvijas robežām.
 

Komentārs par rakstu: Ventspils sporta bāzes reklamēs Maskavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!