Otrdiena, 31. Janvāris, 2023
Tekla, Violeta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Cēsis kopā ar TAVA un Latvijas komersantiem starptautiskajās tūrisma izstādēs

08.03.2011

Pašvaldības aģentūrai „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” apstiprināta vieta Latvijas nacionālajos stendos starptautiskajās tūrisma izstādēs ārvalstīs, un Cēsis tiks prezentētas trīs nozīmīgās izstādēs - Berlīnē (Vācija), Maskavā (Krievija) un Londonā (Lielbritānija).


Pirmā Starptautiskā izstāde „ITB”, uz kuru dosies arī Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centra vadītāja Andra Magone norisināsies no 9.līdz 13.martam Berlīnē. Savukārt uz Starptautisko izstāde „MITT” Maskavā, kas notiks no 16.līdz 19.martam, Cēsis un Vidzemi pārstāvēt dosies Cēsu Kultūras un Tūrisma centra direktore Jolanta Sausiņa.

 

Lai radītu pievilcīgu un interesantu piedāvājumu ārvalstu tūristiem ne tikai par Cēsīm, bet arī par tuvāko apkārtni, Cēsu pārstāvji sagatavojuši izdales materiālus un piedāvājumu sadarbībā ar uzņēmējiem un tūrisma speciālistiem bijušā Cēsu rajona robežās. Tāpat izstādēs tiks prezentēti arī jaunumi, kas tapuši sadarbībā ar citiem novadiem un pilsētām Vidzemē.Uz trešo lielāko starptautisko izstādi Londonā „World Travel Market”, „Cēsu Kultūras un Tūrisma centra” pārstāvis dodies novembrī.

Piedalīšanās izstādēs notiek ar Tūrisma attīstības un valsts aģentūras atbalstu. Atbalsts komersantiem, pašvaldībām un ostu pārvaldēm dalībai nacionālajā stendā starptautiskajās izstādēs ārvalstīs tiek sniegts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Latvijas kā tūrisma galamērķa konkurētspējas stiprināšana ārējos tirgos” līdzekļiem, kas īstenots darbības programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas” papildinājuma 2.3.1.1.2.apakšaktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana – nozaru starptautiskās konkurētspējas stiprināšana” ietvaros.

Vairāk par Latvijas nacionālo stendu Berlīnē: http://tava.gov.lv/akt/index.php?akt_id=591

Komentārs par rakstu: Cēsis kopā ar TAVA un Latvijas komersantiem starptautiskajās tūrisma izstādēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!