Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rodeo nopietni gatavojas sezonai

09.03.2011

«Viss notiek pēc plāna – aizvadām gan fiziskos treniņus, gan tehnikas testēšanu. Trenējamies Igaunijā, segtajā arēnā Adrenalin, bet pirms paša sezonas sākuma dosimies uz Itāliju, kur aizvadīsim divu nedēļu nometni,» gatavošanās posmu atklāj motokluba Rodeo direktors Arvis Sanders.

Jaunā motosezona vairs nav vairs aiz kalniem. Patlaban norit nopietns sagatavošanās process, jo jau pēc nepilna mēneša mūsu braucējiem plānoti pirmie nopietnie starti. Igaunijas segtā arēna Adrenalin ir lieliska vieta pirmssezonas treniņiem – tā ir liela, plaša, kā arī atrodas salīdzinoši tuvu. «Tā mums ir lieliska iespēja aizvadīt braukšanas treniņus ziemā vietā, kur arēnas segums ir līdzīgs vasaras trašu segumam. Gatavojamies ar pilnu atbildības izjūtu. Fiziskos treniņus aizvadām sporta zālē, peldbaseinā, kā arī slēpošanas trasēs. Testējam jauno Suzuki tehniku, ko ar SIA Motofavorīts atbalstu iegādājāmies šajā sezonā,» niansēs dalās Sanders. Nelielā intervijā lūdzām motokluba direktoru pastāstīt plašāk par gaidāmo sezonu.

 


Kādus secinājumus izdarījāt starpsezonā, lai šogad uzrādītu vēl labākus rezultātus?

– Galvenais secinājums ir tāds, ka nedrīkst pieļaut taktiskas kļūdas, summējot komandas rezultātus. Tai pašā laikā nedomāju, ka mūsu komandā būtu nepieciešams pieņemt kardinālus risinājumus, lai uzlabotu sniegumu. Tāpat nav pamata domāt, ka kāds no sportistiem negribētu uzvarēt vai ieguldīt maksimālas pūles, lai sasniegtu pēc iespējas augstākus rezultātus.

 


Kāds izskatās komandas sastāvs šai sezonai, vai izdevies to pilnībā nokomplektēt?
– Šobrīd vēl neesam nokomplektējuši komandu par visiem 100%, bet esam tuvu tam. Ir aizgājuši sportisti, kas uzskatīja, ka citā dārziņā zemenes ir saldākas, bet tā ir normāla parādība Latvijas motosporta aprindās, jo staigātāji jau ir bijuši vienmēr. Tāpat ir nākuši klāt sportisti, kas vēlas sevi pierādīt Rodeo rindās un sportot kopā.


Kāds ir jūsu skatījums uz komandas veidošanu ilgtermiņā? Vai komandas pamatkodolu plānojat veidot uz savu audzēkņu – bērnu un jauniešu – bāzes vai arī piesaistīsiet spēcīgus leģionārus?

 – Līdz šim komandas kodolu veidoja sportisti, kas tajā startē jau ilgāk nekā trīs gadus. Uzskatu, ka produktīvāk un vieglāk ir strādāt ar tiem sportistiem, ko jau vairāku sezonu garumā esi iepazinis tuvāk. Tādējādi zinu viņu varējumu un vēlmes, tāpēc palieku pie pārbaudītām vērtībām.
Kas būs galvenās sacensības, kurās plānojat startēt šajā sezonā?
– Šajā jautājumā viss atkarīgs no piesaistītā finansējuma apjoma, bet plānots ir Latvijas un Eiropas čempionāti, kā arī tuvākie MX GP posmi un Superkausa sacensības. Akcents šogad tiek likts uz Tomu Macuku, kas šobrīd intensīvi gatavojas jaunajai sezonai MX1 klasē.

 


Kādus mērķus komanda ir nospraudusi Latvijas čempionātā un Superkausā?

 – Sportā, lai sasniegtu rezultātus, mērķiem jābūt, bet tiem jābūt adekvātiem šā brīža ekonomiskajai situācijai, tāpēc nesteigsimies notikumiem pa priekšu. Būšu priecīgs un pateicīgs saviem sportistiem, ja izdosies finišēt labāko trijniekā sezonas noslēgumā.
Vai Superkausu seriāls ir devis jaunu dzīvību visai motokrosa attīstībai Latvijā?


Manuprāt, kustību jeb gaisu Latvijas motokrosa dzīvē Superkauss ir sakustinājis pieaugošā viesulī, pirmkārt, ar savu PR veidošanu un publicitāti par motokrosu kopumā. Kas attiecas uz mūsu komandu, motokrosa apritē esam jau kopš 1997. gada, tāpēc, domāju, ka mums tā vairs nav jauna elpa. Pieļauju, ka jaunām komandām tas ir jauns izaicinājums, vēlme līdzināties un pierādīt savu varējumu uz pārējo fona, kas, protams, ir apsveicami un progresējoši.

 


Kas šogad ir Jūsu sadarbības partneri?
Turpinām strādāt pie atbalstītāju piesaistes, bet šobrīd lielu paldies vēlos pateikt: Motofavorīts – SUZUKI, MOTOREX, LEO VINCE, Motosports –PRO GRIP, Maxmoto-SIDI, TWIN AIR, Melga – DUNLOP, Sia N&J, Sia Dzintarjūra, SIA Sumata, Olimpiskais Centrs Ventspils, Ventspils pilsētas dome, A/S Ventbunkers, Aureus Kapitāls, SIA X-pro un Ķekavas avots.

Komentārs par rakstu: Rodeo nopietni gatavojas sezonai

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!