Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vasaras tūrisma rallijs „Piedzīvojums Latgalē” Tas nav ātrums, tā ir atpūta. ****************************** Vosorys pīdzeivuojums Latgolā! Turisma rallejs ar atpyutu bez skrīšonys ******************************

12.03.2011

LV  Pašā vasaras viducī – 30. jūlijā  portāls www.atputasbazes.lv jūs atkal aicina piedalīties tūrisma rallijā: šoreiz tas būs „Piedzīvojums Latgalē”. Maršruts vedīs pa vairākiem Latvijas skaistules – ezeru zemes novadiem. Iecerēts, ka piedāvāsim iepazīt Līvānus, Daugavpili, Krāslavu, Aglonu, Preiļus, Rēzekni, Ludzu un vēl citas Latgales tūrisma, dabas, kultūras un vēstures vietas.

 

Kā ierasts mūsu tūrisma rallijos, arī šoreiz noteicošais noteikti nebūs ātrums, bet gan iespēja atpūsties draugu vai ģimenes lokā, uzzināt ko jaunu, izvingrināt prātu atjautībā un asprātībā, varbūt arī pārbaudīt savas spējas kādās īstiem tūristiem vajadzīgās nodarbēs. Bez tam vasara Latgalē noteikti ir tā vērta, lai to izbaudītu pa īstam un no sirds.

 


Starts tūrisma rallijam būs pie Latgales sliekšņa – Jēkabpilī, atjaunotajā Vecpilsētas laukumā. Noslēguma pasākums plānots pie Pušas ezera, viesu nama „Leiči” apkārtnē, kur varēsiet atpūsties un baudīt latgaliešu dziesmas, dančus, atraktīvas izklaides un vēl daudz ko citu.
Iepazīstot Latgali, atminot maršruta leģendas, kontrolpunktos izpildot uzdevumus (tie šoreiz būs īsti latgaliski, asprātīgi un aizraujoši), varēsiet krāt punktus un kļūt par tūrisma rallija uzvarētāju. Protams, būs arī vairākas īpašas nominācijas un ļoti interesantas balvas.

 


Šoreiz mūsu tūrisma rallijā izteikušas vēlmi piedalīties arī komandas no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.


Ļoti priecāsimies satikt jūs – mūsu azartiskās, jaukās un pieredzējušās tūrisma ralliju ekipāžas, kā arī jaunus, atraktīvus un zinātkārus dalībniekus.Uz tikšanos Latgalē!

 

 

LTG Pošā vosorys vydā – 30. julī. Portāls www.atputasbazes.lv jius otkon aicynoj pīsadaleit turisma rallejī: itū reizi tys byus „Pīdzeivuojums Latgolā”.
Apsavērsit vairuokus Latvejis šmukuokūs azaru zemis nūvodus.
Īpazeisit: Leivuonus, Daugpili, Kruoslovu, Aglyuni, Preiļus, Rēzni, Ludzu i vēļ cytys Latgolys tūrisma, dobys, i kulturviesturiskuos vītys.

 

Ituo turisma ralleja golvonuo nūzeime nabyus uotrumam/mudrumam, a īspiejai atsapyust draugi i saimis rinčī. Kai ari īspieja uzzynuot koč kū jaunu, paryudeit pruotu atjauteibā i ospruoteibā i puorbaudeit sovys spiejis vysaiduos tūristim nūdereiguos nūdarbēs. Latgolys vosora ir tuo vārta, lai izbaudeitu tū eistyn nu sirds.

Starts turisma rallejam byus iz Latgolys gankom – Jākubpilī, atjaunuotajā Vacpiļsātys laukumā. Nūslāguma pasuocīņs planavuots pi Pušys azara, gostu sātā „Leiči”, kur vyss tiks veļteits jiusu prīkam i atpyutai ar latgalīšu dzīsmem, dzygom, atraktivom izklaidem i vēļ vysa kū cytu.

Īpazeistūt Latgolu, atmynūt marštura legendys, izpyldūt kontrolpunktu aizdavumus (itūreiz tī byus eistyn latgaliski, ospruoteigi i aizraujūši), variesit kruot punktus i kliut par turisma ralleja uzvarātuoju. Skaidra līta, byus ari vairuokys eipašuos nominacejis i cīš interesantys bolvys.
Itūreiz byus daļinīki ari nu Igaunejis, Lītovys, Krīvejis i Boltkrīvejis.
 

 

Tiksimies 30. jūlijā Latgalē!     Sasateikom 30.julī Latgolā!
                              www.atputasbazes.lv

 


 

Komentārs par rakstu: Vasaras tūrisma rallijs „Piedzīvojums Latgalē” Tas nav ātrums, tā ir atpūta. ****************************** Vosorys pīdzeivuojums Latgolā! Turisma rallejs ar atpyutu bez skrīšonys ******************************

Eva
19.03.2011 20:32:53
vai tad rallijs nebūs maija beigās? Es jau ieplānoju ka maija beigās būs, bet nespēju atrast info. Help please!
Admin
13.03.2011 13:45:34
Biļešu cena būs 4 LS no personas, bērniem līdz 12 gadiem - pa brīvu .
Admin
13.03.2011 13:43:48
Artūr !

Labprāt sazinasimies ar Jums par Jūsu viesu nama iekļaušanu maršutā - sūtiet savu informāciju uz info@atputasbazes.lv
Ilmārs
12.03.2011 23:51:09
Iveta ja brauksi ar mani komandā tad izmaksāšu
Iveta
12.03.2011 20:25:06
Bet vai biļešu cenas nemainīsies 4 Ls /pers
Arturs
12.03.2011 16:52:02
Kā iespējams iekļaut rallija maršrūtā mūsu viesu namu
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!