Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilī notiks Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu

14.03.2011

Trešdien, 16. martā, Ventspilī notiks Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu 19.sporta spēļu Rīcības komitejas sanāksme, kā arī tikšanās ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sporta spēļu delegāciju pārstāvjiem. Tikšanās laikā sporta spēļu delegāciju vadītāji un organizatori apspriedīs ar pasākuma norisi saistītos jautājumus.

Pasākuma organizatori Rīcības komitejas pārstāvjiem un viesiem sniegs informāciju par sporta spēļu sagatavošanās norisi, prezentēs gan sporta spēļu logotipu un medaļu skices, gan arī klātienē iepazīstinās ar pasākumu norises vietām – sporta bāzēm un kultūras iestādēm. Viesi apskatīs arī naktsmītnes, kurās uzturēsies sporta spēļu dalībnieki.

 

Saskaņā ar sporta spēļu organizatoru iecerēm sacensību norises vietas būs Olimpiskā centra „Ventspils” Basketbola halle un Vieglatlētikas manēža, treniņiem tiks piedāvāts Sporta nams „Centrs”, bet kultūras un atpūtas pasākumi notiks Ūdens piedzīvojumu parkā, Piedzīovjumu parkā, Kultūras centrā un Jaunrades namā.
Kā jau iepriekš informējām, LR Izglītības un zinātnes ministrija konkursa kārtībā Olimpiskajam centram „Ventspils” ir uzticējusi Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu 19. sporta spēļu organizēšanu. Sporta spēles notiks Olimpiskā centra „Ventspils” sporta bāzēs no š.g. 11. līdz 14.maijam. Paredzams, ka uz šo pasākumu Ventspilī ieradīsies aptuveni 240 sportisti, profesionālo izglītības iestāžu skolēni un mācībspēki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 


Sporta spēļu ietvaros profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi sacentīsies basketbolā, volejbolā un galda tenisā, bet skolu darbinieki sacentīsies volejbolā, direktoru trīscīņās, šautriņu mešanā, novusā un soda metienos. Sporta spēļu dalībniekiemm paredzēti arī izklaidējošie kultūras pasākumi un Ventspils pilsētas apskate.

 

Komentārs par rakstu: Ventspilī notiks Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!