Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Notiks tūrisma uzņēmēju tikšanās Cēsīs

15.03.2011

2011.gada 25.martā Cēsu Jaunās Pils konferenču centrā (Pils laukums 9) uz tūrisma uzņēmēju tikšanos tiek aicināti Cēsu un tuvākās apkārtnes tūrisma pakalpojumu sniedzēji.

Lai atskatītos uz aizvadīto gadu, dalītos pieredzē, kā arī izvērtētu patreizējo Cēsu un apkārtnes tūrisma piedāvājumu Eiropas tirgos, pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina uz tikšanos tūrisma uzņēmējus un sadarbības partnerus.Tikšanās pirmajā daļā, par pilsētas un novada aktualitātēm stāstīs un uz jautājumiem atbildēs Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs. Pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” pārstāvji klātesošos iepazīstinās ar 2011.gada kultūras, izklaides pasākumiem un tūrisma aktivitātēm Cēsu novadā, būs arī neliels ieskats par aktualitātēm un tendencēm šā brīža Latvijas un Eiropas tūrisma tirgū. Pasākuma otrajā daļā, lektores Mg. geogr. Aijas Van der Steinas, tūrisma nozares speciālistes, biznesa augstskolas „Turība” starptautiskā tūrisma mārketinga lektores un doktorantes lekcija par mūsdienīgu tūrisma mārketingu un darba seminārs „Cēsis un apkārtne kā dabas tūrisma galamērķis Vācijas tūrisma tirgū”.

 

Uz tikšanos aicināts ikviens uzņēmējs piesakoties līdz 2011.gada 20. martam, rakstot uz e-pastu liene.lazdina@cesis.lv vai zvanot Lienei Lazdiņai pa tālruni 64121815.

Ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots, lūdzu, pieteikties semināram laicīgi, dalības maksa – simboliska Ls 1.00
 

Komentārs par rakstu: Notiks tūrisma uzņēmēju tikšanās Cēsīs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!