Otrdiena, 31. Janvāris, 2023
Tekla, Violeta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Cēsu muzejs aicina skolēnus uz Putnu dienu Jaunās pils dārzā

17.03.2011

Atzīmējot pavasara iestāšanos, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina skolēnus piedalīties radošās un pētnieciskās aktivitātēs „Daba mostas – Putnu dienas” 24.martā no plkst.11:00 Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9).

Skolēniem dienas garumā būs iespēja iepazīt Cēsu pils dārzā mītošos putnus, mācīties sarunāties ar tiem un gatavot putnu būrīšus, lai pēc tālā ceļa no siltajām zemēm, būtu kur apmesties zīlītei vai strazdu ģimenei.

 

Kopā ar bērniem darbosies ornitologs Jānis Brikmanis, dabas draugiem un interesentiem pazīstams kā „Putnu Jānis”, kurš par saviem pētījumiem un vērojumiem stāsta tēlaini un saistoši. Jānis Brikmanis veic dažādus ornitoloģiskus pētījumus, lasa lekcijas skolās visā Latvijā, raksta publikācijas laikrakstos un vada radio raidījumus bērniem par dabu. Kā lektors ir saņēmis Zinību biedrības nozīmi „Par ilggadīgu darbu”, Mežsaimniecības un mežrūpniecības ministrijas Goda rakstu par sasniegumiem darbā, kā arī dažādu konkursu balvas par populārajām vides zinībās veltītajām publikācijām. Bet augstākā balva viņam ir ilggadējo klausītāju un lasītāju atzinība. Par lielāko aizraušanos, bez kuras nespētu dzīvot Jānis Brikmanis min dabu un putnus.

 

Dalības maksa pasākumā „Daba mostas - Putnu dienas” simboliska - 1,00 Ls. Ņemot vērā, ka nodarbības notiks gan telpās, gan pils dārzā, lūdzu, apģērbties atbilstoši laika apstākļiem.

Komentārs par rakstu: Cēsu muzejs aicina skolēnus uz Putnu dienu Jaunās pils dārzā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!