Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Turaidā ar gonga skaņām modinās pavasari

17.03.2011

Turaidas pils galvenajā tornī 20. martā plkst. 13.00 notiks akcija - pavasara un cilvēku sirds un apziņas atmodas pasākums. Piedalīsies Rīgas folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

Biedrība Gaismas Mija, kopā ar katru piedalīties gribošu Latvijas iedzīvotāju, 20. martā laikā no plkst. 12:00 līdz 13.30, rīko pavasara un cilvēku sirds un apziņas atmodas pasākumus. Modināšanas instruments – gongs – attīrošs, jaunam un gaišam dzīves cēlienam ievibrējošs. Vairāku Latvijas pilsētu un lauku augstākajās vietās (gan fiziskā, gan garīgā izpratnē), šajā svētdienā ieskanēsies metāla skandas īpašās notis un saviļņos gaisu, lai atbrīvotu sirdis no ziemas miega, no domu smaguma. Turaidā, Cēsīs, Salacgrīvā, Talsos, Kuldīgā, Ogrē, Rīgā un citviet, cilvēki vienosies kopā - lūgšanā par saikni ar pamatu, uz kura dzīvojam - Latvijas zemi. Gonga skaņu attīrītā laukā gaismu un pavasari ieskandēs folkloras kopas un paši dalībnieki.

 

Citas norises vietas: Cēsīs - Pils tornī, Salacgrīvā – Salacgrīvas pilskalnā, Talsos – Kamparkalna tornī, Ogrē –Lazdukalna tornī, Kuldīgā – Skatu laukumā pie Ventas rumbas un Rīgā – Bastejkalnā. Gongu kopā sanākšana pavasara Gaismas Mijā plkst. 20:00 Rīgā, Anglikāņu baznīcā, Anglikāņu ielā 2 (ieeja par ziedojumiem).

Ieeja Turaidas muzejrezervātā uz pasākumu - pieaugušajiem 0.80 Ls, skolniekiem, pensionāriem 0.50 Ls.

 

Informāciju sagatavoja
Anda Skuja
TMR Krājuma un izglītojošā darba daļas vadītāja

Komentārs par rakstu: Turaidā ar gonga skaņām modinās pavasari

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!