Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Četras dienas Rīgā varēs pusdienot gaisa restorānā !

02.05.2011

No 15. līdz 19. jūnijam Rīgā, pie Rātslaukuma pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja piedalīties līdz šim Latvijā nepieredzētā notikumā "Gaisa restorāns“, kas visā pasaulē pazīstams ar nosaukumu Dinner in the Sky.

Dinner in the Sky viesi varēs izbaudīt skatu no 50 metru augstuma kopā ar draugiem, kolēģiem, izsmalcinātiem ēdieniem un dzērieniem. Sākumā ikvienu apmeklētāju sagaidīs VIP teltī, kur varēs pavadīt laiku pirms pacelšanās un saņemt norādījumus drošai rīcībai gaisa restorānā. Pēc tam visi tiks aicināti ieņemt vietas un piesprādzēties, kas netraucēs krēslu grozīt uz katru pusi 180 grādu amplitūdā. Šefpavārs un viesmīlis atradīsies galda vidū, lai ērti gatavotu ēdienus un apkalpotu viesus. Tad sekos pacelšanās līdz pat māju jumtiem, lai baudītu ko nebijušu.

 

Kā norāda Dinner in the Sky šefpavārs Elmārs Tannis, tas būs grandiozs pasākums, kas jau noticis tādās pilsētās kā Londona, Dubaija, Toronto, Lasvegasa un daudzviet citur. "Esmu rūpīgi pētījis informāciju par pasākuma drošību un pārliecinājies, ka tam ir visi nepieciešamie drošības sertifikāti, un apmeklētāji varēs baudīt skaistu skatu un izsmalcinātu maltīti bez rūpēm," norāda Tannis.

 

Pēc viņa teiktā, kopā ar restorāna "Čarlstons" komandu ir liels izaicinājums izplānot pasākuma ēdienkarti. "Vēlos patīkami pārsteigt iedzīvotājus un parādīt ko īpašu arī ārvalstu viesiem. Noteikti izmantošu kvalitatīvus Latvijas un Eiropas produktus. Ja kāds dārzeņu, augļu vai lopu audzētājs var piedāvāt ko patiesi labu, lai sazinās ar restorānu," aicina Tannis.

Dinner in the Sky piedāvā trīs dažādas tūres: "Šampanietis debesīs", "Pusdienas debesīs", "Vakariņas debesīs". Katrā tūrē var piedalīties 22 cilvēki.

Patlaban sākta pasākuma biļešu tirdzniecība www.dinnerinthesky.lv.

Projekta producents Latvijā ir SIA Engage.

Komentārs par rakstu: Četras dienas Rīgā varēs pusdienot gaisa restorānā !

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!