Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kurzemes Tūrisma asociācijai jauna valde!

05.05.2011

Jau iepriekš ziņots, ka š.g.29.aprīlī notika 11. Kurzemes tūrisma konference un pirms tam Kurzemes Tūrisma asociācijas(KTA) kopsapulce, kurā atbilstoši KTA statūtiem ik pa diviem gadiem tiek ievēlēta KTA valde, priekšsēdētājs un viņa vietnieks.

Pirms vēlēšanām līdzšinējā KTA valdes priekšsēdētāja Monta Krafte sniedza pārskatu par asociācijas darbību aizvadītajā gadā un raksturoja 2010.gada rādītājus tūrisma jomā Kurzemē. Būtisks ieguvums tūrisma uzņēmējiem un KTA biedriem – ir ES fondu līdzfinansētie KTA tūrisma projekti, kas atbalstījuši pieredzes apmaiņas braucienus uz ārzemēm, kā arī jauna Kurzemes tūrisma attīstības plāna, rokasgrāmatas un mājas lapas egida izveidošanu. Pozitīvi vērtējams arī tas, ka ir izveidoti vairāki jauni tūrisma objekti. Arī tūrisma statistikas rādītāji par 2010.gadu kopumā ir bijuši ar pozitīvu tendenci.

 

Viens no kopsapulces darba kārtības jautājumiem bija Kurzemes Tūrisma asociācijas vēlēšanas. Ar lielu balsu vairākumu uz turpmākajiem diviem gadiem par KTA valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Kuldīgas tūrisma attīstības centra vadītājs Artis Gustovskis, bet par priekšsēdētāja vietnieci,- Zane Gaile no Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja. Kurzemes tūrisma asociācijas valdes sastāvā šogad ieviestas pārmaiņas, jo valdes sastāvam tika izvirzīti nevis 6, bet 9 valdes locekļi, ieskaitot priekšsēdētāju. Jaunajā KTA valdē turpmākos divus gadus darbosies: A.Gustovskis, Z.Gaile, G.Seilis, I.Ančevska, I.Smuškova, I.Roze, R.Riekstiņš, J.Vainovskis, I.Rīvāne.


Konferences noslēguma daļā konferences dalībnieki un KTA biedri izveidoja konferences rezolūciju, kura tika iesniegta LR Ekonomikas Ministrijai, Satiksmes Ministrijai, Valsts Prezidentam, Ministru Prezidentam, Kurzemes pašvaldību vadītājiem, u.c.

 

Jana Bergmane
KTA izpilddirektore
20371650
 

Komentārs par rakstu: Kurzemes Tūrisma asociācijai jauna valde!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!