Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Mini golfs Valmieras vecpilsētā .

06.05.2011

Valmieras pilsētas un apkārtnes tūrisma sezonas atklāšanas dienā, sestdien, 7.maijā aktīvās atpūtas komplekss „Avoti” Valmieras vecpilsētā svētku dalībniekiem un apmeklētājiem piedāvās pārbaudīt savas prasmes minigolfā.

Meistarīgākie un precīzākie spēlētāji savā īpašumā iegūs “Avotu” aktīvās atpūtas dāvanu kartes, ar kurām varēs baudīt atpūtu brīvā dabā un izmantot “Avotu” aktīvās atpūtas piedāvājumu bez maksas.


7.maijā aktīvās atpūtas komplekss „Avoti” ("Avoti", Valmieras pagasts
Burtnieku novads) ģimenēm ar bērniem piedāvā izbaudīt aktīvās atpūtas iespējas par īpaši draudzīgam cenām! Darbosies minigolfs, dabas taka – labirints “Koku skola”, gumijlēkšanas batuti “Sienāzis”, kā arī būs pieejamas piknika vietas.


Vienlaikus ar tūrisma sezonas sākšanos Valmieras pusē, aktīvās atpūtas kompleksa „Avoti” apmeklētājiem būs iespēja uzzināt vairāk par BMX galvaspilsētu - Valmieru. Gida pavadībā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar BMX velotrasi, kurā izauguši Latvijas olimpieši – Māris Štrombergs, Ivo Lakučs un Artūrs Matisons. Tāpat būs apskatāms BMX muzejs – slavas zāle, kurā redzami izcilākie Latvijas BMX sportistu sasniegumi, sacensību trofejas un Māra Štromberga Olimpiskais BMX divritenis.


Vairāk par vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumiem lasiet www.valmiera.lv, www.twitter.com/valmiera_lv, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvajā izdevumā.

Komentārs par rakstu: Mini golfs Valmieras vecpilsētā .

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!