Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latvijas Radio 2 šogad aicina līgot Ikšķilē

09.05.2011

Turpinot tradīcijas, Latvijas Radio 2 arī šajā gadā organizē Līgo svētkus „Latvija Līgo”. Par skaniskas tautas sadziedāšanās, koncerta un balles svinēšanas vietu šoreiz izvēlēts gleznainais Daugavas krasts Ikšķilē, pretī Svētā Meinarda salai.

Arī šogad muzikālais Līgo nakts pasākums 23.jūnija vakarā etnopopa manierē uz skatuves vienos mūsdienu latviešu populārās mūzikas izpildītājus un visu Latvijas novadu folkloras grupas un ansambļus, tādejādi simboliski apvienojot senču tradīciju spēku un mūsdienu radošo enerģiju.

Koncertā apvienoto mūziķu sastāvā, instrumentālistu Kristapa Krievkalna un Kristīnes Kārklas-Puriņas vadībā, piedalīsies dūdu un bungu mūzikas grupa „Auļi”, Suitu sievas, vīru kopa „Vilki”, folkloras draugu kopa un kapela „Vīteri”, folkloras kopas „Laimas muzykanti”, „Ilža”, „Grodi”, „Rudzi” un „Medainis”, čigānu ansamblis „Dzheski Gloss”, Ieva Akuratere, Atis Auzāns, Kaža, Olga Rajecka, Liene Candy, Aija Andrejeva, Dainis Skutelis, Ivo Fomins, Riči, Jānis Krūmiņš un citi populāri mūziķi. Dziesmu skanējumu kuplinās Ikšķiles un Ogres novada apvienotais koris un, kā ierasts, pasākuma apmeklētāji.

 

 

Pēc koncerta lustīgā Līgo nakts ballē uz dejām aicinās „Apvedceļš”, Uškānu ģimenes ansamblis, „Musiqq” un DJ Aivis. Pasākuma apmeklētājiem plašā izvēlē tiks piedāvāti arī katram novadam raksturīgākie ēdieni.
Visiem Jāņiem un Līgām ieeja pasākumā būs bez maksas, bet pārējie apmeklētāji jau šobrīd var iegādāties biļetes „Biļešu paradīzes” kasēs. Turklāt visas biļetes piedalīsies loterijā ar iespēju laimēt ceļojumu divām personām uz Kipru..
Pasākums „Latvija līgo Ikšķilē” šogad notiek ar Hipotēku Bankas ģenerālatbalstu. Sadarbības partneri – „Aldaris”, Ikšķiles novada pašvaldība un ceļojumu birojs „Jēkaba aģentūra”. Svētkus organizē „Izklaides producentu apvienība 7”.


Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv
Izklaides producentu apvienība 7,
Maija Tālberga
Tālr. 67606862, 29494794
e-pasts: maija@ipa7.lv

Komentārs par rakstu: Latvijas Radio 2 šogad aicina līgot Ikšķilē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!