Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas pārstāvniecībā Rīgā atklās vasaras pasākumu sezonu

11.05.2011

Piektdien, 13. maijā plkst. 13.00 Liepājas pārstāvniecībā Rīgā tiks atklāta Liepājas raibā vasara visā tās krāšņumā. Žurnālisti, tūrisma firmu pārstāvji un citi interesenti aicināti uz tikšanos ar Liepājas vasaras pasākumu organizatoriem, lai neklātienē iepazītos ar lielākajiem šīs sezonas notikumiem - festivāliem, mūzikas, mākslas un sporta pasākumiem.

Liepāja – tie ir svētki visas vasaras garumā, kuri tradicionāli sāksies maijā ar kultūras un amatniecības festivālu „Līvas ciems” un izskanēs ar šogad jau desmito Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu septembra beigās. Tie būs gan festivāli ar stabilām tradīcijām, gan jaunas iniciatīvas, kas varētu būt vilinošas gan pašiem liepājniekiem, gan pilsētas viesiem.
Šovasar Liepājas Simfoniskais orķestris turpinās tradīcijām bagāto koncertciklu, kurš pagājušo gadu pēc daudziem gadiem tika atjaunots kā festivāls „Liepājas vasara”, lielākā pludmales ballīte šovasar solās būt jaunais festivāls „Summer Sound Liepāja 2011”.
Tradicionāli 4. un 5. jūnijā notiks bērnu un ģimenes festivāls „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta”, kurā šogad centrālais notikums būs lielā sadziedāšanās ar Imantu Kalniņu par godu komponista 70 gadu jubilejai.

 

Augustā trīs dienas līdzīgi domājošos vienkopus pulcēs „Fontaine festivāls”. Augusta beigās - laikā, kad tradicionāli tiek atzīmēta „Baltijas ceļa” gadadiena, Liepājā notiks festivāls „VIA BALTICA”.

 

Šovasar Liepāja pulcēs arī Eiropas un pasaules labākos sportistus – basketbolistus Pasaules čempionātā basketbolā U-19 un burātājus Eiropas un Pasaules čempionāta kausa posmā vindsērfingā, kuram par labāko norises vietu atzīta Liepājas pludmale.
Atsaucoties sportistu iniciatīvai un maratonu rīkotāju aicinājumam, Liepājas vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Domi šogad 17. jūlijā rīkos arī pirmo Liepājas pusmaratonu. Augustā fanus un līdzjutējus atkal vienos Ātruma festivāls „Kurzemes rallijs”.
Liepāja savu viesi nelaidīs prom nepaēdušu, tāpēc vasaras atklāšanas pasākuma dalībniekiem būs iespēja pirmajiem nobaudīt šogad par Liepājas tradicionālo ēdienu kļuvušos „Liepājas menciņus”, kurus piedāvās viens no šīs idejas autoriem – restorāns „Pastnieka māja”.

 

Informāciju sagatavoja:
Gunta Jākobsone
sabiedrisko attiecību speciāliste,
mob. 29106561
guntaj@dome.liepaja.lv
www.liepaja.lv

Komentārs par rakstu: Liepājas pārstāvniecībā Rīgā atklās vasaras pasākumu sezonu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!