Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Programmas "Tu piederi pasaulei" ietvaros Rīgā ieradīsies Himalaju kluba prezidents Sergejs Vertelovs.

03.12.2009

Rīgā tiek plānota Starptautiskā Himalaju kluba Eiropas filiāle.
Sergejs Vertelovs ir cilvēks ar neparastu likteni. Absolvējis Maskavas Valsts Starptautisko Attiecību Institūtu, ieguvis starptautiskā ekonomista diplomu. četru gadu laikā veidojis veiksmīgu karjeru, kļūstot par lielas rietumu kompānijas korporatīvo auditoru. Labs darbs, māja Lozannā, finansiāla labklājība - ko vairāk var vēlēties?
 

Pēkšņi Sergejs visu maina, atgriežas Maskavā, lai uzsāktu ko jaunu: viņš dibina Himalaju klubu un lielāko daļu laika pavada ekspedīcijās Tibetas, Himalaju, Āfrikas, Āzijas un Dienvidamerikas visgrūtāk aizsniedzamajās vietās.
Pienācis laiks aizdomāties par Jūsu vietu pasaulē.

 

Tikšanās ar Himalaju kluba prezidentu Sergeju Vertelovu notiks piektdien 4. decembrī 15:30 viesnīcā "Justus", Jaunielā 24 (Vecrīgā, bijušajā Kinogalerijā).

 

Klubs ir starptautiska organizācija, kas attīsta sakarus ar Himalaju reģionu (Nepāla, Tibeta, Butāna, Indija) tūrisma un ekoloģijas sfērā, veicina kultūras apmaiņu. Himalaju kluba dalībnieki veic ekspedīcijas uz tālākajiem mūsu planētas nostūriem. Ceļošana ar Himalaju klubu paver plašas iespējas trekingam jebkuras grūtības kategorijas kalnos kvalificētu pavadoņu - šerpu vadībā. Kā arī piedāvā raftingu pa krāčainām kalnu upēm, kultūras, etnogrāfijas un ekoloģijas tūres, meditācijas praksi, jogu. Ekspedīcijas dalībniekiem ir iespēja iziet Tibetas medicīnas kursu.
Himalaju kluba dalībnieku vidū ir Krievijas ekspremjers, Rosatom vadītājs Sergejs Kirijenko, E. Miloslavskis - pirmais Everesta sasniedzējs no Padomju Savienības, V. Sundakovs - Starptautiskās Piedzīvojumu un Ceļojumu Akadēmijas izveidotājs, Natālija Vetlicka un daudzi citi.

 

Papildus informācija www.himalaya.ru

Komentārs par rakstu: Programmas "Tu piederi pasaulei" ietvaros Rīgā ieradīsies Himalaju kluba prezidents Sergejs Vertelovs.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!