Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Jauno satiksmes dalībnieku forums” dodas uz Ventspili

13.05.2011

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011 Vislatvijas sacensību tūri turpina Ventspilī 16. maijā plkst. 11:00 CSDD Ventspils nodaļā. Piedalīties aicinātas komandas no Ventspils pilsētas un Ventspils novada.

Aicinām bērnus, kas dzimuši 1999., 2000. vai 2001. gadā veidot komandas (komandā 3 meitenes, 3 zēni), aizpildīt pieteikuma anketu un piedalīties šī gada Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensībās16. maijā plkst 11:00 CSDD Ventspils nodaļā. Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat sacensību dienai, sūtot pieteikumu CSDD Ventspils nodaļas priekšniekam Gunāram Putniņam uz e-pastu Gunars.Putnins@csdd.gov.lv.

 

 

Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

Visu sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, bet uzvarētājus gaida diplomi un praktiskas dāvanas.
Jau piekto gadu sacensības atbalsta O!Karte, kas ne tikai rūpējas par dāvanām katram foruma dalībniekam, bet arī nodrošina mobilos sakarus. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Parīzē, savukārt "If apdrošināšana" rūpējas par sacensību apdrošināšanu.

 

 

Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā – www.csdd.lv, sadaļā „Sabiedriskās aktivitātes”. Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (tālr.: 67025730; e-pasts: Valda.Kjaspere@csdd.gov.lv) vai forums2011@inbox.lv.
Visā Latvijā sacensības notiek no 18. aprīļa līdz 25. maijam.

 


Turpmāko sacensību kalendārs:
17. maijs – Rīga
18. maijs – Jūrmala un Ogre
19. maijs – Ludza
20. maijs – Rēzekne
22. maijs – Jelgava
23. maijs – Valmiera
24. maijs – Bauska
25. maijs - Tukums


Informāciju sagatavoja
Līga Vilciņa
projekta vadītāja
forums2011@inbox.lv;
mob. 26056013

Komentārs par rakstu: „Jauno satiksmes dalībnieku forums” dodas uz Ventspili

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!