Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Apceļo dzimto zemi!

17.05.2011

2011. gada 21. un 28. maijā SIA "Gulbenes-Alūksnes bānītis" sadarbībā ar a/s "Pasažieru vilciens" rīkos saskaņotos, tematiskos braucienus no Rīgas līdz Gulbenei, Stāmerienei un Alūksnei.

2011. gada 21. un 28. maijā visiem interesentiem būs iespēja pavadīt brīvdienu dzelzceļnieciskā atmosfērā apciemojot vienu no nozīmīgākajiem tūrisma objektiem Vidzemē – kultūrvēsturisko muzejdzelzceļu „Gulbenes-Alūksnes bānīti”.
A/s "Pasažieru vilciens" organizētais dīzeļvilciens no Rīgas uz Gulbeni aties plkst. 8:25 un Gulbenē pienāks plkst. 12:11. Pēc Bānīša šaursliežu dzelzceļa depo apmeklējuma un vizināšanos ar drezīnām, pasažieri Gulbenes stacijā varēs sēsties Gulbenes - Alūksnes bānītī, kas atiet plkst. 13:00.
Papildus braucienam dīzeļvilcienā un šaursliežu dzelzceļā, tūristi varēs doties speciāli organizētās ekskursijās un apskatīt Vidzemes reģiona skaistākos objektus gleznainās Stāmerienas apkārtnē vai Bībeles tulkotāja Ernesta Glika pilsētā Alūksnē.

 


Pēc ekskursijas pasažieri ar Bānīti varēs nokļūt Gulbenē un ar dīzeļvilcienu Gulbene – Rīga atgriezties mājās.
Plašāka informācija pa tālruņiem 20228884; 64473037 vai e-pastu irena@banitis.lv, kā arī www.banitis.lv.
Līdzīgs brauciens norisinājās šī gada 14. maijā, kad a/s "Pasažieru vilciens" kopā ar Latvijas Kultūras akadēmiju, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, Latvijas Mākslas akadēmiju un SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis” rīkoja reisu Rīga-Gulbene-Kalniena "Kultūras pastaiga Nr.3 - Gaismas ceļš". Braucienā ar bānīti no Gulbenes līdz Kalnienai pasažieri varēja iestiprināties bāra vagonā, bet par humora devu rūpējās bānīša bufetnieces. Savukārt Kalnienā viesus sagaidīja laupītāji ar savu tradicionālo laupītāju putru un pēc iestiprināšanās viesi devās apskatīt Viktora Ķirpa Ates muzeju. Kopumā ar Gulbenes – Alūksnes bānīti 14. maijā izbrauca ap 300 pasažieri.

 


Atgādinām, ka bānītis visu gadu kursē katru dienu un tiem, kas nevarēs piedalīties sestdienas braucienos, piedāvājam pavizināties ar Bānīti kādā citā reizē!

 

Marina Deļikatnaja - Buša
SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Komentārs par rakstu: Apceļo dzimto zemi!

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!