Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

30. jūlijā tiekamies Latgalē

19.05.2011

Latvijas vasara aizvien vairāk ieņem tai pienākošās tiesības, un pamazām tuvāks kļūst arī 30. jūlijs un portāla www.atputasbazes.lv rīkotais šīs vasaras lielais pasākums – tūrisma rallijs „Piedzīvojums Latgalē”. Nu jau varam droši atklāt, ka tūrisma rallija maršruts vedīs pa Līvānu, Daugavpils, Krāslavas, Aglonas, Dagdas, Ludzas un Rēzeknes novadiem. Starts Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā no plkst. 09.00 līdz 10.00, noslēgums viesu namā „Leiči” pie Pušas ezera (Rēzeknes novads). Dalībniekiem „Leičos” lūgums ierasties laikā no plkst. 20.00 līdz 21.00. Noslēguma pasākums un dalībnieku apbalvošana plkst. 21.30.

30. jūlijs ir diena, kad pirms nedēļas būsim nosvinējuši Annas un Jēkabus – saimnieču un saimnieku dienu. Tas ir laiks, kad šīs vasaras raža jau pašā pilnbriedā un, iespējams, būs izcepti pirmie jaunās ražas dotie maizes kukulīši. Tādēļ šoreiz mūsu tūrisma rallijs notiks zem Jumja zīmes. Viss pa pāriem – kā divas vārpas viena stiebra galā, kā divi rieksti vienā čemurā, kā divi pļavu ziedi uz viena kāta. Pa pāriem taču ir vieglāk un jautrāk gan ceļot, gan izbaudīt piedāvātos uzdevumus, gan atpūsties noslēguma vakara ballītē kopā ar aktieriem Lauri Dzelzīti un Gundaru Silkaktiņu. Protams, komandā var būt vairāk dalībnieku nekā divi vien, un ja kādam arī nebūs pāris, tad, iespējams, var paturēt prātā, ka parasti „pāri dabonas”. 

 

Kā jau ierasts iepriekšējos tūrisma rallijos, starta vietā katra komanda saņems dalībnieka atšķirības zīmi un rallija ceļvedi, kurā būs gan maršruta un kontrolpunktu apraksts, gan norādes par uzdevumiem. Tieši uzdevumi šoreiz tiek gatavoti īpaši interesanti un nedaudz savdabīgi. Piemēram, varbūt ne visiem izdevies uzspēlēt īstu pļavas futbolu un pļavas golfu, pie tam latgaliešu gaumē. Šoreiz tāda iespēja būs un vēl arī daudz kas cits. Var gadīties, ka spēkus vajadzēs pārbaudīt arī kādā intelektuālā spēlē un krāt punktus ar savu atjautību, zināšanām un izdomu. 

 

 

Protams, par kontrolpunktu atrašanu un uzdevumu veiksmīgu izpildi komandas krās punktus un būs uzvarētāji, taču vēlreiz sakām: šis nav sporta rallijs un ātrumam nudien nav nozīmes. Pārsteiguma balvas būs dažādās nominācijās, būs arī kāda lietderīga piemiņa no „Piedzīvojuma Latgalē” ikvienam dalībniekam. Īpaši šoreiz aicinām padomāt par savas komandas un sava braucamrīka noformējumu par tēmu – jaunā raža, vasaras bagātības, eko tūrisms, Jumja zīme. Viena no jaukākajām balvām tiks piešķirta tieši par komandas vizuālo tēlu.

 

 

Aicinām jau savlaicīgi iegādāties biļetes dalībai tūrisma rallijā „Piedzīvojums Latgalē” visās Biļešu Servisa tirdzniecības vietās un internetā 


http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/gimenei/cits/?concert=83791

 

Lūgums arī aizpildīt dalības anketas, jo paredzēti arī vairāki īpašie piedāvājumi, taču, diemžēl, diezgan ierobežotam cilvēku skaitam. Ja būs tāda vēlēšanās, varbūt tieši jūs varēsiet šos īpašos piedāvājumus izmantot. Dalības anketa atrodama
http://www.atputasbazes.lv/anketa/

 

Nakšņošanai piedāvājam telts vietas viesu namā „Leiči” teritorijā vai lieliskas atlaides nakšņošanai viesu mājās Aglonas apkārtnē (lūgums naktsmītnes laicīgi rezervēt pa tālr. 26662993 vai inara@atputasbazes.lv )! 

Jūsu www.atputasbazes.lv  

Komentārs par rakstu: 30. jūlijā tiekamies Latgalē

Vectra GTS
20.05.2011 16:03:17
Esmu kā vienmēr gatavs !!! :)
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!