Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilī izstrādāti četri pastaigu maršruti

07.12.2009

 Ventspilī izstrādāti četri pastaigu maršruti, kas ventspilniekiem un pilsētas viesiem palīdzēs secīgi apskatīt visus nozīmīgākos Ventspils tūrisma objektus.

 

Ventspilī izstrādāti četri pastaigu maršruti, kas ventspilniekiem un pilsētas viesiem palīdzēs secīgi apskatīt visus nozīmīgākos Ventspils tūrisma objektus.

Ar speciāli izveidotas kartes palīdzību latviešu, krievu, vācu, angļu, lietuviešu un igauņu valodā, sekojot norādēm, ikvienam arī bez gida palīdzības būs iespēja izstaigāt Vecpilsētu, Jaunpilsētu, Ostgalu un piejūras zonu.

Maršruta apraksti tapuši sadarbībā ar Ventspils muzeja galveno krājumu glabātāju Ingrīdu Štrumfu, kopumā maršrutos iekļaujot 101 pieturas vietu.

Ar zaļu krāsu kartē iezīmēts Vecpilsētas maršruts. Tas sākas pie Livonijas ordeņa pils un ļauj iepazīt pilsētas senajās celtnēs, ielās, laukumos un parkos glabāto turpat 720 gadus seno pilsētas vēsturi, kas šodien pārsteidz ar drosmīgu modernās arhitektūras klātbūtni.

Jaunpilsēta kartē iezīmēta ar sarkanu krāsu, bet tiem, kuri vēlas iepazīt gleznainu namiņu un šauru, bruģētu ieliņu romantiku, jādodas pastaigā pa zilā krāsā iezīmēto Ostgala maršrutu. Piejūras maršruts apvieno aktīvu atpūtu akvaparkā, Džungļu takā, Bērnu pilsētiņā un Piedzīvojumu parkā ar Piejūras brīvdabas muzeja, unikālās Enkuru takas un Reņķa dārza apmeklējumu.

Maršruta aprakstus un karti ikviens interesents var saņemt Ventspils tūrisma informācijas centrā.

 
 

Komentārs par rakstu: Ventspilī izstrādāti četri pastaigu maršruti

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!