Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina ekskursijā uz Kuldīgu un dabas parku „Laumas”

29.06.2011

Šajā sestdienā, 2.jūlijā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā viesoties romantiskajā Kurzemes pilsētiņā Kuldīgā, kurai īpaša reklāma nav nepieciešama. Īvandes ūdenskritumi Rendā ir vieni no skaistākajiem Latvijā. Tos varēs apskatīt ceļā uz dabas parku „Laumas”, kur Bišu taka iepazīstinās ar brīnumainiem un pārsteidzošiem noslēpumiem bišu saimes dzīvē. Putnu takā varēs iepazīt ligzdu daudzveidību, putnu olu, knābju un kāju dažādību, bet Augu taka priecēs ar kultivēto dekoratīvo augu un lauku puķu, zāļu, koku un krūmu dažādību. „Laumās” ekskursijas dalībnieki varēs iziet arī pa Meža taku un Sporta taku, kurā gan liels, gan mazs varēs pārbaudīt savu veiklību.

Savukārt nākamajā nedēļas nogalē Nīcas novads visus aicina uz Tradīciju dienām. 9.jūlijā Nīcas centrā ar amatnieku tirgu, pašdarbības kolektīvu koncertu un orientēšanās sacensībām pa senlietu krātuvēm, privātkolekcijām un muzejiem aizsāksies Amatu diena, kas turpināsies kā Zvejnieku svētki Jūrmalciemā.
10.jūlijā LRTIB piedāvā liepājniekiem doties organizētā ekskursijā uz Nīcas Dārzu dienu, kas arī notiek Nīcas Tradīciju dienu ietvaros, un bez pieciem Nīcas novada daiļdārziem apskatīt arī Rogu ģimenes motociklu un pildspalvu kolekciju, Nīcas muzeju un viesoties Prenclava dzirnavās, kur varēs nodegustēt lauku maizi.

 

Pieteikties ekskursijām var Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6 vai pa tālruni 634 80808.

Informāciju sagatavoja:
Agita Vucena

Komentārs par rakstu: Aicina ekskursijā uz Kuldīgu un dabas parku „Laumas”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!