Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ingas Salmiņas izstāde „Krāsu lietus”, kā arī mākslinieces Kristīnes Valaines personālizstāde „Meklējums”.

05.07.2011

Šogad, visu jūlija mēnesi Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā skatāma mākslinieces Ingas Salmiņas izstāde „Krāsu lietus”, kā arī mākslinieces Kristīnes Valaines personālizstāde „Meklējums”.

Latgales mākslas un amatniecības centra lielajā izstāžu zālē ir skatāma mākslinieces Ingas Salmiņas eļļas gleznu un stikla rotu izstāde „Krāsu lietus”. Izstādes atklāšanā, kas norisinājās 2. jūlijā Latgales mākslas un amatniecības centrā, māksliniece teica: „Katru dienu mūsu dzīvē līst krāsu lietus – gan ikdienas gaitās, gan dabā, gan dārzā…Izbaudot šo krāsu lietu, rodas vēlēšanās ņemt otu un uzgleznot šo mirkli uz audekla vai iekausēt stiklā.” Izstādē skatāmi vairāki desmiti gleznu, kurās attēlota gan daba, gan ainavas, gan konkrētas lietas vai cilvēki. Tāpat māksliniece Inga Salmiņa ir aizrāvusies ar stikla rotu darināšanu, kur stikla kausējumu un stikla pērlīšu saspēle radusies sadarbībā ar apģērba dizaineri Intu Baiku.
Savukārt mazajā izstāžu zālē skatāma Kristīnes Valaines gleznu izstāde „Meklējums”. „Mēs katrs kaut ko meklējam, tikai jautājums ir, vai mēs to atrodam un spējam noturēt. Mans dzīves skatījums atspoguļojas manos darbos,” teica māksliniece.

 

 

Divu Līvānu mākslinieču darbu izstādes būs skatāmas Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālēs līdz pat jūlija beigām.

 

Kristīnes Valaines personālizstādes „Meklējums” atklāšana
http://vimeo.com/25926061

Komentārs par rakstu: Ingas Salmiņas izstāde „Krāsu lietus”, kā arī mākslinieces Kristīnes Valaines personālizstāde „Meklējums”.

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!