Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latvijas atklātais čempionāts velo orientēšanās sportā

08.07.2011

Šī gada 16. un 17. jūlijā, Smiltenē biedrība „Piedzīvojumu parks” (www.piedzivojumuparks.com) sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās Federāciju un OK "Purva Bridējs" organizē Latvijas atklāto čempionātu velo orientēšanās sportā, kas vienlaicīgi būs arī Igaunijas- Latvijas līgas 7.posma sacensības.

Velo orientēšanās sports (saīsināti – Velo-O) ir orientēšanās sporta veids, kurā dalībniekiem ar kartes un kompasa palīdzību, izmantojot velosipēdu, iespējami īsā laikā jāapmeklē noteikts skaits kontrolpunktu.

Čempionu tituli vidējā un garajā distancē tiks izcīnīti 6 dažādās vecuma grupās, bet pārējo grupu dalībnieki cīnīsies par balvām. Tiem, kas pirmo reizi vēlas izmēģināt spēkus šajā sporta veidā, sacensību organizatori piedāvā startēt OPEN klasē, kurā distance būs mazliet vienkāršāka un īsāka.

 Sacensību centrs atradīsies Kalnamuižā, Sporta un atpūtas kompleksa „Teperis” kartinga trasē.

Piedalīties sacensībās tiek aicināti visi, arī Smiltenes un tās novada iedzīvotāji, jo, kā uzsvēra sacensību organizators un Reinis Zobens, velo orientēšanās ir ne tikai lielisks veids kā pavadīt brīvo laiku, bet arī iespēja paraudzīties uz apkārtējo vidi no pavisam cita redzespunkta.

Iepazīties ar sacensību nolikumu, kā arī reģistrēties sacensībām iespējams www.purvabridejs.lv mājas lapā līdz 11.jūlijam.

 Latvijas čempionātu velo-o atbalsta: Xrace, Mikrofona ieraksti, Latviešu radio, Ķekavas novada kultūras aģentūra, EST-LAT līga, Latvijas orientēšanās federācija un Ethicsport.

Komentārs par rakstu: Latvijas atklātais čempionāts velo orientēšanās sportā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!