Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Indiešu investors atver viesu namu un restorānu Siguldā

14.07.2011

Siguldā no jauna ir atvērts viesu nams un restorāns „Latroze”, kas piedāvā klientiem viesnīcas un restorāna pakalpojumus, tai skaitā autentisku indiešu virtuvi. Uzņēmuma jaunais īpašnieks ir indiešu investors Sandživs Mahešvari (Sanjiv Maheshwari), kurš š.g. jūnijā iegādājās viesu namu par 0.5 miljoniem eiro.

Viesu nams un restorāns „Latroze” piedāvā gan latviešu virtuvi, gan autentisku indiešu virtuvi. Restorānā strādā indiešu pavārs Hemangs Vjas (Hemang Vyas) , kas iepriekš ir strādājis indiešu restorānā „Svada” Rīgā, kā arī vairākos prestižos indiešu restorānos Lielbritānijā. Hemangs ir grāmatas „Indiešu veģetārā virtuve” autors, kura Latvijā nāks klajā š.g. rudenī.

 

 

Papildus 10 viesnīcas numuriem, kuros var tikt izmitināti līdz pat 33 cilvēkiem, un ēdināšanas pakalpojumiem, „Latroze” piedāvā atpūtas kompleksu svinībām ar saunu un džakuzi, telpas kāzu un citu saviesīgu pasākumu rīkošanai. Drīzumā iecerēts organizēt arī koncertus un ballītes ar pazīstamu dīdžeju un mūziķu piedalīšanos. Hemanga Vjasa kundze ir latviete Līga Leskeviča, indiešu klasiskās dejas Bharatanatyam un jogas pasniedzēja, kura viesnīcas un restorāna klientiem sniegs dejas priekšnesumus. Viesu nams atrodas Siguldas pilsētas teritorijā, Rīgas – Veclaicenes šosejas 51. kilometrā, ceļa labajā pusē braucot virzienā no Rīgas uz Siguldu.

 

 

Uzņēmuma īpašnieks Sandživs Mahešvari tuvāko divu gadu laikā viesu nama attīstībā ir plānojis ieguldīt 400 līdz 600 000 eiro, paplašinot viesu namu un piedāvājot spa pakalpojumus un peldbaseinu. Viesu nama „Latroze” iegāde ir Mahešvari kunga pagaidām pirmais investīciju projekts Latvijā, tomēr nākotnē ir plānots palielināt investīciju portfeli veicot ieguldījumus arī citās izdevīgās biznesa nozarēs, kā arī piesaistīt potenciālajiem projektiem vairākus citus indiešu investorus.

 

 

Sandživs Mahešvari ir uzņēmējs no Indijas, kurš darbojas investīciju un starptautiskās tirdzniecības jomā, vairāku tirdzniecības asociāciju biedrs, viņa uzņēmuma biroji atrodas Honkongā un Beļģijā, bet galvenā mītne – Deli, Indijā. Mahešvari kungs pēc izglītības ir inženieris un tekoši pārvalda angļu un vācu valodas. Mahešvari kungs ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pilnvarotais pārstāvis Indijā. Mahešvari ģimene nāk no Radžastānas štata Indijā, kas ir pazīstams ar karaliskām tradīcijām, pilīm, skaistiem dabasskatiem un izcilu virtuvi. Sandživs Mahešvari ir pazīstamā indiešu profesora S.R. Mahešvari dēls.

 

 

Vairāk informācijas:
• Sandživs Mahešvari, mob. tālr.: +91-98100 20027; e-pasts: sanjivmah@hotmail.com
• Līga Dombrovska, mob. tālr.: +371-29607356; e-pasts: hotel@latroze.lv
 

Komentārs par rakstu: Indiešu investors atver viesu namu un restorānu Siguldā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!