Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Lemberga hūte top balta!

15.12.2009

Tūrisma kalnā Lemberga hūte ir uzsākta sniega pūšana. 

Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ir uzsākta sniega pūšana. Lai izveidotu slēpošanai un snovošanai kvalitatīvu un pietiekami biezu mākslīgā sniega kārtu, būs nepieciešamas aptuveni četras aukstas dienas un naktis. Sākotnēji sniegs tiek pūsts slēpošanas un snovborda trasēs un plānots, ka tās varēs apmeklētājiem atvērt jau nedēļas nogalē. Bet, ja gaisa temperatūra turēsies zem - 3 C°, nākošās nedēļas sākumā sniegu varēs sākt pūst arī kameršļūkšanas trasē.

Šogad slēpošanas kalns „Lemberga hūte” ir 47 m augsts, ir pārveidots tā profils paplašinot nobrauciena platumu, bet ar jauniem tramplīniem, slaidu un reilu elementiem papildināta snovborda trase. Šajā gadā uzlabota arī ģimeņu iecienītā atrakcija – ziemas kameršļūkšanas trase. Uz kalna darbosies trīs pacēlāji, kā arī inventāra noma un kafejnīca „Stender’s pica”. Savukārt cenas par „Lemberga hūtes” pakalpojumiem netiks paaugstinātas un saglabāsies pagājušā gada līmenī.
Sniega pūšanas procesam slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” iespējams sekot līdzi mājas lapas www.lembergahute.lv web kamerā.

Komentārs par rakstu: Lemberga hūte top balta!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!