Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Mūzikas festivāls “Osvalds 2011” .

19.07.2011

2011. gada 13. augustā Baltinavas novadā pēc divu gada pārtraukuma tiks rīkots mūzikas festivāls ”Osvalds”. Atskatoties vēsturē, Osvaldu mēs pazīstam kā sava laika lielāko mūzikas festivālu Latgalē, kas ir rīkots 15. gadus pēc kārtas (1995-2009. g.)

Tajā piedalījušies ne tikai daudzas Latvijas pop, rock un šlāgergrupas, bet arī tādas pasaulē zināmas grupas kā Boney M, Dr Alban, Rednex u.c. Galvenā festivāla „Osvalds” iezīme vienmēr ir bijusi pozitīvā aura un mūzika, kur sev interesējošas lietas var atrast gan jaunāka, gan vecāka gadagājuma, dažādu muzikālo interešu cilvēki. Pamatos šo principu gribas saglabāt arī turpmāk.

 


Lai arī šogad festivāls neplānojas ar tādu vērienu, kāds tika sasniegts festivāla kulminācijas brīdi, tomēr arī šogad darbība norisināsies uz trīs skatuvēm –Tradicionālās, Mazās un Elektroniskās mūzikas skatuves. Uz tradicionālās skatuves uzstāsies grupas ar jau „zināmu vārdu” Latvijas mūzikā un „dzīvās” mūzikas sastāvi. Mazā skatuve ir domāta ballīšu muzikantiem, kas būs arī brīnišķīga piedeva brīvdabas kafejnīcas apmeklētājiem. Bet elektroniskā skatuve tradicionāli pulcēs šīs mūzikas izpildītājus un fanus.
Festivāla apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt dažādas atrakcijas un izklaides. Ekskluzīvākā no šīm iespējām ir lidojums 16 m augstumā ar pārvietojamo katapultu.

 

 

Osvalds 2011 programma:
Tradicionālā skatuve - Bet Bet, Tranzīts, CrazyDolls, Latgales Dāmu Pops, Gregs & Pārsteigums, Karburators, Laikam Līdz;
Mazā skatuve – Brīvdiena, Otto, Ginc un Es, Kontrasts, Draugi, Linda &Modris, Jānis Keišs, Sākums;
Elektroniskās mūzikas skatuve - Dj Andre White (Rēzekne), Dj Ralf (Rēzekne), Dj Ansis Zvirgzdiņš (Rīga), Dj Andre Crash (Rīga), Dj BumbleBeat (Gulbene), Dj gaveR (Alūksne), Dj Čivix b2b Barik (Balvi)
Ieejas maksa: Ls 3.00 iepriekšpārdošanā , Ls 5.00 uz vietas . Biļetas nopērkamas www.bilesuparadize.lv

 

 

Mūzikas festivāla „Osvalds2011”
producents Māris Lāpāns

Komentārs par rakstu: Mūzikas festivāls “Osvalds 2011” .

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!